1:2
0:2
- : -

FT Sokol Praha-Břevnov - FBC Kralupy n/V 2:6
9. Martin Karlovský, 26. David Sluka - 2. Milan Kocián, 4. Adam Kozel, 18. Jan Řehák, 27. Adam Kozel, 38. Lukáš Carvan, 45. Adam Kozel; rozhodčí: Filip Bollardt - Václav Flek; vyloučení: 2:2 + Vladislav Kučera OS; využití: 0:0; zásahy brankářů: Filip Hrbek ? - Jakub Hoffmann ?; po třetinách: 1:2, 1:2, 0:2;
45:00
44:48
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Adam Kozel bez asistence (2:6).
40:31
Vyloučen hráč Vladislav Kučera družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za nesportovní chování.
40:31
Vyloučen hráč Vladislav Kučera družstva FBC Kralupy n/V - osobní trest.
37:55
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Lukáš Carvan, asistoval Filip Janouch (2:5).
35:43
Vyloučen hráč Jakub Šebesta družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
31:42
Vyloučen hráč Miloš Poživil družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
26:09
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Adam Kozel, asistoval Lukáš Carvan (2:4).
25:36
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil David Sluka, asistoval Miloš Poživil (2:3).
19:19
Vyloučen hráč David Sluka družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
17:22
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Jan Řehák, asistoval Lukáš Carvan (1:3).
15:00
15:00
08:11
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Martin Karlovský, asistoval Adam Pažout (1:2).
03:56
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Adam Kozel bez asistence (0:2).
01:49
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Milan Kocián, asistoval Filip Janouch (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Bollardt a Václav Flek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kralupy n/V: brankář: Jakub Hoffmann; hráči v poli: Jan Suk, Jan Řehák, Vladislav Kučera, Adam Kozel, Lukáš Carvan