0:1
2:1
- : -

Tatran Střešovice B - SK B.U.H. Praha 4:5pn
1. Jáchym Kareis, 10. Jan Pádr, 31. Jan Pádr, 39. Lukáš Petržilka - 9. Vladimír Mareš, 9. Pavel Vincík, 30. Ondřej Jüngling, 37. Vladimír Mareš, N Ondřej Procházka; rozhodčí: Tadeáš Provazník - Daniel Přibil; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Lukáš Tůma ? - Zdeněk Šafránek ?; po třetinách: 2:2, 0:1, 2:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice B hráč Ondřej Smitka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SK B.U.H. Praha hráč Ondřej Procházka a vstřelil rozhodující gól (4:5).

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice B hráč Štěpán Černý a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva SK B.U.H. Praha hráč Vladimír Mareš a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice B hráč Jáchym Kareis , ale gól nevstřelil.
38:51
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Lukáš Petržilka, asistoval Michal Pelichovský (4:4).
36:47
Branku družstva SK B.U.H. Praha vstřelil Vladimír Mareš, asistoval Ondřej Kocian (3:4).
34:05
Vyloučen hráč Antonín Keprta družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za bránění ve hře.
30:55
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Jan Pádr, asistoval Ondřej Smitka (3:3).
30:00
30:00
29:38
Vyloučen hráč Ondřej Kocian družstva SK B.U.H. Praha na 2 minuty za sekání.
29:08
Branku družstva SK B.U.H. Praha vstřelil Ondřej Jüngling bez asistence (2:3).
21:58
Vyloučen hráč Vladimír Mareš družstva SK B.U.H. Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
09:30
08:56
Branku družstva SK B.U.H. Praha vstřelil Pavel Vincík, asistoval Jakub Teršíp (1:2).
08:40
Branku družstva SK B.U.H. Praha vstřelil Vladimír Mareš, asistoval Jan Trestr (1:1).
05:32
Vyloučen hráč Petr Introvič družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za špatné střídání.
00:24
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Jáchym Kareis, asistoval Jan Friedel (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Provazník a Daniel Přibil.
00:00
00:00
Line-up hostů SK B.U.H. Praha:
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice B: brankář: Lukáš Tůma; hráči v poli: Petr Introvič, Karel Hrdinka, Antonín Keprta, Jáchym Kareis, Štěpán Černý