5:2
0:3
- : -

TEXAS LONGHORNS DDM P6 - Viking TJ Kobylisy B 6:5
5. Vangelis Zingopis, 15. Jan Drebitko, 17. Vangelis Zingopis, 20. Michal Havlíček, 20. Michal Havlíček, 24. Matěj Dvořák - 20. Šimon Baldík, 23. Šimon Svoboda, 29. Filip Kobliha, 31. Jakub Urbánek, 35. Vojtěch Hammeršmíd; rozhodčí: Dalibor Berka - Luděk Lejba; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Pikner ? - Matyáš Rychetský ?; po třetinách: 1:0, 5:2, 0:3;
35:30
Timeout Viking TJ Kobylisy B
34:16
Branku družstva Viking TJ Kobylisy B vstřelil Vojtěch Hammeršmíd bez asistence (6:5).
30:44
Branku družstva Viking TJ Kobylisy B vstřelil Jakub Urbánek, asistoval Jáchym Kymla (6:4).
28:27
Branku družstva Viking TJ Kobylisy B vstřelil Filip Kobliha, asistoval Antonín Pavlíček (6:3).
24:00
24:00
23:41
Branku družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 vstřelil Matěj Dvořák, asistoval Jiří Friesz (6:2).
22:30
Branku družstva Viking TJ Kobylisy B vstřelil Šimon Svoboda, asistoval Antonín Pavlíček (5:2).
19:43
Branku družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 vstřelil Michal Havlíček, asistoval Dominik Havel (5:1).
19:22
Branku družstva Viking TJ Kobylisy B vstřelil Šimon Baldík bez asistence (4:1).
19:19
Branku družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 vstřelil Michal Havlíček, asistoval Jiří Friesz (4:0).
17:31
Vyloučen hráč Vojtěch Bajer družstva Viking TJ Kobylisy B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:59
Branku družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 vstřelil Vangelis Zingopis, asistoval Jiří Friesz (3:0).
14:16
Branku družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 vstřelil Jan Drebitko, asistoval Michal Havlíček (2:0).
12:00
12:00
04:12
Branku družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 vstřelil Vangelis Zingopis bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Berka a Luděk Lejba.
00:00
00:00
Line-up hostů Viking TJ Kobylisy B: brankář: Matyáš Rychetský; hráči v poli: Šimon Jirásek, Antonín Pavlíček, Vojtěch Bajer, Šimon Svoboda, Lukáš Frantík