3:3
4:1
- : -

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - BLACK ANGELS B 9:8pn
1. Tobiáš Uhřík, 23. Tobiáš Uhřík, 24. David Hasman, 25. Jakub Tošnar, 32. Šimon Velechovský, 34. Michal Mašek, 40. Tobiáš Uhřík, 45. Tobiáš Uhřík, N Tobiáš Uhřík - 3. Jiří Schiller, 4. Tomáš Vinkler, 6. David Bhuiyan, 10. David Bhuiyan, 20. Tomáš Vinkler, 27. Adam Štyler, 28. David Bhuiyan, 31. Tomáš Vinkler; rozhodčí: Martin Preclík - Lukáš Baloun; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 20; zásahy brankářů: David Křeček ? - Václav Beneš ?; po třetinách: 1:4, 3:3, 4:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr hráč Tobiáš Uhřík a vstřelil rozhodující gól (9:8).

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS B hráč David Bhuiyan a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr hráč Štěpán Zavoral a vstřelil gól.
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
44:14
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Tobiáš Uhřík bez asistence (8:8).
43:19
Timeout T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
40:49
Vyloučen hráč Michal Mašek družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost.
39:57
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Tobiáš Uhřík, asistoval Michal Mašek (7:8).
37:56
Vyloučen hráč Filip Pilař družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:38
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Michal Mašek, asistoval Tobiáš Uhřík (6:8).
32:17
Vyloučen hráč David Bhuiyan družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za sekání.
31:31
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Šimon Velechovský bez asistence (5:8).
30:44
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Tomáš Vinkler, asistoval David Bhuiyan (4:8).
30:00
30:00
27:58
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil David Bhuiyan, asistoval Adam Štyler (4:7).
26:25
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Adam Štyler, asistoval David Bhuiyan (4:6).
26:19
Vyloučen hráč Šimon Velechovský družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
24:05
Timeout BLACK ANGELS B
24:05
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Jakub Tošnar, asistoval David Hasman (4:5).
23:55
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil David Hasman, asistoval Štěpán Zavoral (3:5).
23:33
Vyloučen hráč Ondřej Petrů družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za hra bez hokejky.
22:07
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Tobiáš Uhřík, asistoval Štěpán Zavoral (2:5).
19:29
15:00
15:00
09:01
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil David Bhuiyan, asistoval Ondřej Petrů (1:4).
05:30
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil David Bhuiyan, asistoval Filip Pilař (1:3).
03:24
02:49
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Jiří Schiller, asistoval Filip Pilař (1:1).