1:2
1:4
- : -

FBC Berani Kladno - F.C. Vorms Praha 4:8
1. Tim Petráček, 3. Tim Petráček, 22. Jakub Hanslík, 29. Tomáš Dica - 3. Ladislav Řehoř, 4. Tomáš Jícha, 15. Tomáš Jícha, 24. Jiří Braüer, 25. Tomáš Kumhera, 28. Ladislav Řehoř, 32. Ladislav Řehoř, 36. Tomáš Kumhera; rozhodčí: Tomáš Joska - Antonín Keprta; vyloučení: 4 + Michael Tesárek ČK1 + 5:3; využití: 0:4; zásahy brankářů: Jan Lämlein ?, Marek Landa ? - Lukáš Černý ?; po třetinách: 2:2, 1:2, 1:4;
36:00
35:47
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil Tomáš Kumhera, asistoval Tomáš Jícha (4:8).
35:47
Vyloučen hráč Tomáš Jícha družstva F.C. Vorms Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
35:21
Vyloučen hráč Vladimír Kořán družstva FBC Berani Kladno na 2 minuty za nesportovní chování.
31:34
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil Ladislav Řehoř, asistoval Tomáš Jícha (4:7).
30:45
Vyloučen hráč Vojtěch Krejča družstva FBC Berani Kladno na 2 minuty za nesportovní chování.
28:10
Branku družstva FBC Berani Kladno vstřelil Tomáš Dica bez asistence (4:6).
23:08
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil Jiří Braüer, asistoval Jan Gonda (3:4).
21:30
Branku družstva FBC Berani Kladno vstřelil Jakub Hanslík, asistoval Vojtěch Krejča (3:3).
20:16
Vyloučen hráč Michael Tesárek družstva FBC Berani Kladno do konce utkání.
20:16
Vyloučen hráč Michael Tesárek družstva FBC Berani Kladno na 5 minut za nedovolené vrážení.
19:55
Vyloučen hráč Tomáš Kumhera družstva F.C. Vorms Praha na 2 minuty za sekání.
17:46
17:46
Vyloučen hráč Jan Dvořák družstva FBC Berani Kladno na 2 minuty za nesportovní chování.
14:56
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil Tomáš Jícha bez asistence (2:3).
12:00
12:00
03:09
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil Tomáš Jícha, asistoval Radek Štengl (2:2).
02:51
Vyloučen hráč Jan Dvořák družstva FBC Berani Kladno na 2 minuty za blokování hokejky.
02:39
Branku družstva FBC Berani Kladno vstřelil Tim Petráček, asistoval Tomáš Bartko (2:1).
02:03
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil Ladislav Řehoř, asistoval Tomáš Kumhera (1:1).
00:03
Branku družstva FBC Berani Kladno vstřelil Tim Petráček bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Joska a Antonín Keprta.
00:00
00:00
Line-up hostů F.C. Vorms Praha: brankář: Lukáš Černý; hráči v poli: Jan Gonda, Martin Sýkora, Tomáš Kumhera, Tomáš Jícha, Ladislav Řehoř