4:2
1:0
- : -

SK Kladno Raisins - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C 7:3
8. Miroslav Kožušník, 11. Jakub Kožar, 21. Tomáš Bořkovec, 21. Miroslav Kožušník, 22. Radoslav Hasaj, 24. Jan Pavlík, 33. František Velinger - 4. Jan Podhorník, 13. Martin Eliáš, 22. Patrik Vavruška; rozhodčí: Filip Bollardt - Milan Baloun; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Petr Tlustý ? - Carolina Casado ?; po třetinách: 2:1, 4:2, 1:0;
36:00
33:00
Hořká premiéra pro Franze...
32:49
Branku družstva SK Kladno Raisins vstřelil František Velinger, asistoval Jakub Kožar (7:3).
27:36
Křikava trestuhodně nad
25:10
Vyloučen hráč Lukáš Jirásek družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C na 2 minuty za sekání.
24:01
Pohroma zde pro fanoušky v hale, Franz v teplákovce :-(
24:00
24:00
23:45
Branku družstva SK Kladno Raisins vstřelil Jan Pavlík, asistoval Miroslav Kožušník (6:3).
23:45
Pavlík našel místo u přední tyčky a zvyšuje vedení Kladna. U tohoto gólu již Franz nebyl.
21:58
Branku družstva SK Kladno Raisins vstřelil Radoslav Hasaj, asistoval Miroslav Kožušník (5:3).
21:52
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C vstřelil Patrik Vavruška bez asistence (4:3).
21:42
Další velká šance pro Franze! Bohužel ani na tentokrát nedokázal dostat balonek za záda brankáře Kladna!
20:58
Branku družstva SK Kladno Raisins vstřelil Miroslav Kožušník, asistoval Jan Pavlík (4:2).
20:58
Pěkný gól Kožušníka, bohužel pro všechny fanoušky zde v hale, na hřišti byl i jejich miláček...
20:07
Branku družstva SK Kladno Raisins vstřelil Tomáš Bořkovec, asistoval Pavel Henzelín (3:2).
20:07
Hanzelín pěkně našel před bránou Bořkovce, který překlápí vedení na stranu Kladna
19:02
Clemens prověřil brankářku Králováku
17:30
Další šance pro TBC a znova v čele Brabec!
17:01
Pavlík těsně vedle
14:00
Pěkná akce TBC končí obětavým zákrokem hráč č. 3 z Kladna!
12:25
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C vstřelil Martin Eliáš z trestného střílení (2:2).
12:25
Trestné střílení pro TBC, diváci v hale chtěli Franze, ale nakonec jel Eliáš a ten z přehledem proměnil.
12:01
První část tohoto utkání nám přinesla vyrovnanou hru s šancemi na obou stranách, avšak fanoušci tady v hale mají o "svém" týmu jasno - je o TBC Králův Dvůr!
12:00
12:00
10:47
Branku družstva SK Kladno Raisins vstřelil Jakub Kožar, asistoval Pavel Henzelín (2:1).
09:55
Vyloučen hráč Petr Tlustý družstva SK Kladno Raisins na 2 minuty za hrubost.
09:55
Vyloučen hráč Lukáš Brabec družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C na 2 minuty za hrubost.
09:55
Teď mohla být radost u týmu TBC ještě větší,když Franz běžel sám na brankáře Kladna,ten výborně nadvakrát zasáhl. Následovala mela,kdy byl sám Franz vyloučen. Nebyl sám, Ten samý trest dostal i brankář Kladna.
07:18
06:10
Obrovská šance hráče #60 Franze, kdy jen tak tak minul balonek před bránou, škoda
03:40
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C vstřelil Jan Podhorník bez asistence (0:1).
03:22
Vyloučen hráč Jan Kuchař družstva SK Kladno Raisins na 2 minuty za hrubost.
00:01
Zdravíme všechny čtenáře tohoto zápisu, tento zápas je speciální pro hráče TBC č. 60 Lukáše "Franze" Brabce,který ještě před pár lety nosil kobyliský dres.