1:3
3:3
- : -

Florbal TJ Kobylisy C - FAT PIPE Traverza Mukařov B 4:6
15. Ondřej Kočí, 33. Matouš Neužil, 34. Matouš Neužil, 36. Matouš Neužil - 15. Karel Štipka, 17. Tadeáš Velechovský, 18. Adam Havránek, 28. Michal Turek, 29. Jakub Votruba, 36. Lukáš Kobliha; rozhodčí: Jakub Kubašovský - René Gabesam; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jakub Musil ? - Karel Mrkos ?; po třetinách: 0:0, 1:3, 3:3;
36:00
35:55
M.Neužil ještě snižuje a i když si domácí ještě dvě šance vypracovali, zápas končí výsledkem 4:6.
35:32
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil Matouš Neužil bez asistence (4:6).
35:24
Šanci však domácí nevyužívají, při PP si smolně sráží míček do vlastní branky Kobliha.
35:23
Vlastní branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil Lukáš Kobliha (3:6).
35:12
Přemotivovaný Turek sráží Drobka a dává šanci na další snížení.
35:11
Timeout Florbal TJ Kobylisy C
35:11
Vyloučen hráč Michal Turek družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B na 2 minuty za bránění ve hře.
34:40
M.Neužil snižuje na rozdíl dvou gólů. Traverza reklamuje, že minutu stál čas, což je po krátké konzultaci rozhodčích jednoznačně vyloučeno.
33:35
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil Matouš Neužil, asistoval Jan Hrdlička (3:5).
32:40
Po přihrávce Ondry Kočího se prosazuje M.Neužil. O pár sekund později si role prohodili, ale Kočák o kousíček minul.
32:31
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil Matouš Neužil, asistoval Ondřej Kočí (2:5).
30:30
V dobré šanci se objevil Trousil, také neuspěl.
29:30
Velké šance domácích, M. Neužil ani Ondra Kočí však neuspěli. Na druhé straně další dobrý zákrok Musila, následně tvrdě sražen Ondra Filip.
28:22
Chyba v obraně domácích nekompromisně potrestána.
28:18
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B vstřelil Jakub Votruba, asistoval Adam Havránek (1:5).
28:00
Nedáš-dostaneš v praxi...
27:52
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B vstřelil Michal Turek, asistoval Robert Štipka (1:4).
26:20
Fantastickým zákrokem drží kobyliské naděje Musil. Hraje se nahoru dolu, hra má strhující tempo.
24:49
Velký nástup domácích! Během úvodní necelé minuty tři velké šance, ani jedna však gólem neskončila.
24:00
24:00
23:59
Nahození na branku Traverzy bylo poslední, co se ve druhém dějství událo.
23:45
Pěkná střela R.Štipky, ještě hezčí zákrok Kuby Musila
21:50
Ledvisovu nepříjemnou střelu dorážel Bohoušek, gólman však pokryl i to.
20:35
Kromě jedné dobré střely si Traverza v oslabení počínala jistě.
18:32
Vyloučen hráč Tadeáš Velechovský družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
17:21
Individuální akcí se prosadil Havránek.
17:20
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B vstřelil Adam Havránek, asistoval Jakub Votruba (1:3).
16:10
Křižná přihrávka prošla mezi nohama a přes dvě hokejky až na Velechovského, který se nemýlil
16:09
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B vstřelil Tadeáš Velechovský, asistoval Adam Havránek (1:2).
14:32
Velmi rychlá odpověď Traverzy, prosadil se exkobyliský Karel Štipka.
14:31
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B vstřelil Karel Štipka, asistoval Tomáš Turek (1:1).
14:28
Dobrou střelu Ondry Neužila ze vzduchu doráží Ondra Kočí.
14:27
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil Ondřej Kočí, asistoval Ondřej Neužil (1:0).
12:01
Pokračuje přesilovka Traverzy, v prvních sekundách však na její půlce.
12:00
12:00
11:59
První třetina přinesla vysoké tempo, hodně tvrdých soubojů i dost šancí, skóre se však neměnilo.
11:58
Tvrdý souboj na polovině hřiště, po kterém ošetření sličné ošetřovatelky musel vyhledat kdys domácí Robert Štipka.
11:05
Dan Havlíček přišel do souboje jako třetí a je za vyloučen za vrážení.
11:04
Vyloučen hráč Daniel Havlíček družstva Florbal TJ Kobylisy C na 2 minuty za vražení zády.
10:02
Pěkná standardka domácích, opět však bez gólové tečky.
09:00
Malina netradičně v souboji za vlastní brankou, výsledek tradiční - balon pro domácí.
07:45
Rychlá rozehrávka standardky z rohu, střela M.Neužila, gólman chytá.
07:11
Střela Roberta Štipky mířící do růžku zneškodněna Kubou Musilem - parádní zákrok!
06:12
V přesilovce dvě dobré šance domácích, Ondrové Filip a Kočí však neuspěli.
04:06
Za oplácení vyloučen Velechovský, první přesilovka zápasu.
04:05
Vyloučen hráč Tadeáš Velechovský družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B na 2 minuty za sekání.
02:30
Po pěkné přihrávce Máti Neužila v dobré šanci minul Ondra Kočí.
01:30
Zápas začal ve velkém tempu.
01:00
V první velké šanci se objevil Bohoušek, ani na dva pokusy se mu zasunout ale nepodařilo.
00:01
Zápis tradičních rivalů je tu! V prvním měření sil přesvědčivě zvítězila Traverza, domácí tak mají co oplácet. Od uživatelského