1:3
1:3
- : -

TJ Sokol Kostomlaty n/L - FbC Red Dragons Hořovice 2:7
16. Tomáš Říha, 40. Filip Krejčík - 6. Lukáš Fišer, 21. Vojtěch Plecitý, 24. Dušan Valo, 25. Jan Slabý, 34. Vojtěch Plecitý, 43. Jiří Lizec, 44. Vítek Plešmíd; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Lukáš Malínek ? - Adriano Košťál ?; po třetinách: 0:1, 1:3, 1:3;
45:00
43:03
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Vítek Plešmíd, asistoval Lukáš Fišer (2:7).
42:17
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Jiří Lizec, asistoval Vojtěch Plecitý (2:6).
39:34
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil Filip Krejčík, asistoval Tomáš Novák (2:5).
33:09
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Vojtěch Plecitý, asistoval Vladislav Šust (1:5).
31:32
Vyloučen hráč Tomáš Říha družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
24:02
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Jan Slabý, asistoval Vítek Plešmíd (1:4).
23:35
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Dušan Valo, asistoval Vojtěch Plecitý (1:3).
20:16
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Vojtěch Plecitý, asistoval Dušan Valo (1:2).
15:14
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil Tomáš Říha, asistoval Tomáš Novák (1:1).
15:00
15:00
05:45
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Lukáš Fišer bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brak a Tadeáš Provazník.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Red Dragons Hořovice: brankář: Adriano Košťál; hráči v poli: Vladislav Šust, Jan Slabý, Dušan Valo, Vojtěch Plecitý, Jakub Lukavský