2:2
2:1
- : -

FBC Kutná Hora B - TJ Sokol Kostomlaty n/L 5:7
4. Jiří Pospíšil, 17. Jaroslav Bochníček, 26. Blažej Katona, 44. Adam Rowe, 45. Vojtěch Mišura - 1. Matěj Zeman, 3. Matěj Zeman, 11. Filip Krejčík, 13. Pavel Horák, 24. Vítězslav Čajka, 30. Jakub Kaucký, 45. Filip Krejčík; rozhodčí: Ondřej Budek - Martin Klán; vyloučení: 3:2; využití: 0:2; zásahy brankářů: Aleš Hála ? - Lukáš Malínek ?; po třetinách: 1:4, 2:2, 2:1;
45:00
44:58
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil Vojtěch Mišura, asistoval Jakub Rejna (5:7).
44:30
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil Filip Krejčík bez asistence (4:7).
43:03
Timeout FBC Kutná Hora B
43:03
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil Adam Rowe, asistoval Martin Zelený (4:6).
36:29
Vyloučen hráč Jakub Kaucký družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L na 2 minuty za sekání.
34:04
Vyloučen hráč Martin Reinert družstva FBC Kutná Hora B na 2 minuty za špatné střídání.
30:00
30:00
29:39
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil Jakub Kaucký, asistoval Tomáš Novák (3:6).
28:12
Vyloučen hráč Vojtěch Mišura družstva FBC Kutná Hora B na 2 minuty za sekání.
25:21
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil Blažej Katona, asistoval Jiří Pospíšil (3:5).
23:37
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil Vítězslav Čajka, asistoval Tomáš Říha (2:5).
21:52
Vyloučen hráč Blažej Katona družstva FBC Kutná Hora B na 2 minuty za sekání.
16:05
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil Jaroslav Bochníček, asistoval Petr Baťa (2:4).
15:00
15:00
12:09
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil Pavel Horák, asistoval Matěj Zeman (1:4).
10:00
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil Filip Krejčík, asistoval Jakub Kaucký (1:3).
04:23
Vyloučen hráč Jiří Jeník družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L na 2 minuty za sekání.
03:08
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil Jiří Pospíšil bez asistence (1:2).
02:30
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil Matěj Zeman, asistoval Pavel Horák (0:2).
00:22
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil Matěj Zeman, asistoval Tomáš Říha (0:1).