3:2
2:4
- : -

FbC Red Dragons Hořovice - TBC Horoměřice 8:10
4. Vítek Plešmíd, 5. Jan Slabý, 11. Vojtěch Plecitý, 19. Lukáš Fišer, 22. Lukáš Routa, 30. Ondřej Rácz, 42. Jan Slabý, 45. Vojtěch Plecitý - 2. Michal Kovář, 5. Michal Filippi, 11. Michal Kovář, 14. Michal Pánek, 21. Michal Pánek, 26. Viktor Matuna, 36. Michal Trnavský, 42. Michal Kovář, 42. Tomáš Podskalský, 43. Michal Trnavský; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 2:3; využití: 2:1; zásahy brankářů: Tereza Humlová ? - Ondřej Zuska ?; po třetinách: 3:4, 3:2, 2:4;
45:00
44:14
Timeout FbC Red Dragons Hořovice
44:14
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Vojtěch Plecitý, asistoval Vítek Plešmíd (8:10).
44:11
Vyloučen hráč Michal Trnavský družstva TBC Horoměřice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:38
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Michal Trnavský, asistoval Martin Hrycej (7:10).
41:31
Timeout TBC Horoměřice
41:31
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Jan Slabý, asistoval Jakub Lukavský (7:9).
41:19
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Tomáš Podskalský, asistoval Michal Filippi (6:9).
41:06
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Michal Kovář, asistoval Antonín Pertlík (6:8).
40:52
Vyloučen hráč Vladislav Šust družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za sekání.
35:27
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Michal Trnavský, asistoval Antonín Pertlík (6:7).
35:03
Vyloučen hráč Michal Filippi družstva TBC Horoměřice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:12
Vyloučen hráč Jan Slabý družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:15
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Ondřej Rácz, asistoval Vojtěch Plecitý (6:6).
25:08
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Viktor Matuna, asistoval Michal Kovář (5:6).
21:27
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Lukáš Routa, asistoval Jiří Lizec (5:5).
20:23
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Michal Pánek, asistoval Michal Filippi (4:5).
18:43
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Lukáš Fišer, asistoval Vítek Plešmíd (4:4).
15:00
15:00
13:16
10:35
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Vojtěch Plecitý, asistoval Jan Slabý (3:3).
10:26
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Michal Kovář, asistoval Jiří Chlouba (2:3).
09:46
Vyloučen hráč Michal Kovář družstva TBC Horoměřice na 2 minuty za sekání.
04:47
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Michal Filippi, asistoval Antonín Pertlík (2:2).
04:45
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Jan Slabý, asistoval David Trejbal (2:1).
03:30
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Vítek Plešmíd, asistoval Ondřej Rácz (1:1).
01:09
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Michal Kovář, asistoval Michal Pánek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brak a Tadeáš Provazník.
00:00
00:00
Line-up hostů TBC Horoměřice: brankář: Ondřej Zuska; hráči v poli: Pavel Knol, Antonín Pertlík, Michal Filippi, Tomáš Podskalský, Michal Pánek
00:00
Line-up domácích FbC Red Dragons Hořovice: brankář: Tereza Humlová; hráči v poli: Vladislav Šust, Jan Slabý, Dušan Valo, Vojtěch Plecitý, Jakub Lukavský