4:0
3:1
- : -

BLACK ANGELS - Technology Florbal MB Black 8:4
9. Marek Čejka, 17. Kryštof Kostroun, 23. Jan Michálek, 28. Vilém Doležal, 29. Lukáš Sůva, 40. Jan Michálek, 44. Jakub Kocourek, 45. Tobiáš Hejda - 10. Jakub Seibert, 11. Jan Zoufalý, 14. Jan Zoufalý, 41. Jan Zoufalý; rozhodčí: Marek Pohunek - David Vosála; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 63; zásahy brankářů: Pavel Chmel 20 - Ondřej Tomšík 30; po třetinách: 1:3, 4:0, 3:1;
45:00
44:53
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tobiáš Hejda, asistoval Marek Čejka (8:4).
43:45
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Kocourek bez asistence (7:4).
42:37
Timeout Technology Florbal MB Black
40:48
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Jan Zoufalý bez asistence (6:4).
39:44
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Michálek, asistoval Matyáš Metoděj Krahulec (6:3).
37:05
Vyloučen hráč Marek Čejka družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
37:05
Vyloučen hráč Jakub Seibert družstva Technology Florbal MB Black na 2 minuty za hrubost.
30:00
30:00
28:37
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lukáš Sůva, asistoval Marek Čejka (5:3).
27:51
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Vilém Doležal bez asistence (4:3).
22:59
16:09
Vlastní branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Kryštof Kostroun (2:3).
15:00
15:00
13:49
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Jan Zoufalý, asistoval Jiří Zmatlík (1:3).
10:46
10:34
Vyloučen hráč Jakub Vajsejtl družstva Technology Florbal MB Black na 2 minuty za sekání.
09:30
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Jakub Seibert bez asistence (1:1).
08:43
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Marek Čejka bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Pohunek a David Vosála.
00:00
00:00
Line-up hostů Technology Florbal MB Black: brankář: Ondřej Tomšík; hráči v poli: Ondřej Pechan, Jakub Vajsejtl, Jan Zoufalý, Jakub Toušek, Vít Souček
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Pavel Chmel; hráči v poli: Jakub Kocourek, Vojtěch Strnad, Tobiáš Hejda, Jan Michálek, Matyáš Metoděj Krahulec