1:2
2:3
- : -

Technology Florbal MB Black - FC Bučis Team 6:7
5. Jakub Vajsejtl, 12. Matěj Zajíček, 13. Kryštof Kostroun, 24. Pavel Košek, 31. Pavel Košek, 43. Jakub Seibert - 3. Ondřej Soukup, 5. Kryštof Počta, 28. Antonín Šubrt, 30. Ruben Melchior Stibor, 33. Filip Černý, 43. Kryštof Počta, 44. Filip Černý; rozhodčí: Marek Pohunek - David Vosála; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Ondřej Tomšík 19 - Eduard Vladař 29; po třetinách: 3:2, 1:2, 2:3;
45:00
44:46
Vyloučen hráč Vít Souček družstva Technology Florbal MB Black na 2 minuty za nesportovní chování.
44:18
Timeout Technology Florbal MB Black
43:51
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Filip Černý, asistoval Eduard Vladař (6:7).
42:40
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Jakub Seibert z trestného střílení (6:6).
42:08
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Kryštof Počta, asistoval Matěj Kolář (5:6).
35:39
Vyloučen hráč Ondřej Soukup družstva FC Bučis Team na 2 minuty za vysoká hokejka.
32:43
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Filip Černý, asistoval Matěj Kolář (5:5).
30:23
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Pavel Košek, asistoval Jan Zoufalý (5:4).
30:00
30:00
29:00
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Ruben Melchior Stibor bez asistence (4:4).
27:47
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Antonín Šubrt, asistoval Ondřej Soukup (4:3).
23:54
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Pavel Košek, asistoval Kryštof Kostroun (4:2).
18:15
Vyloučen hráč Jakub Seibert družstva Technology Florbal MB Black na 2 minuty za hrubost.
15:00
15:00
12:51
Vyloučen hráč Antonín Šubrt družstva FC Bučis Team na 2 minuty za blokování hokejky.
12:43
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Kryštof Kostroun, asistoval Jakub Vajsejtl (3:2).
11:09
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Matěj Zajíček, asistoval Tomáš Červinka (2:2).
04:55
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Jakub Vajsejtl, asistoval Pavel Košek (1:2).
04:07
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Kryštof Počta, asistoval Filip Černý (0:2).
02:01
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Ondřej Soukup, asistoval Eduard Vladař (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Pohunek a David Vosála.
00:00
00:00
Line-up hostů FC Bučis Team:
00:00
Line-up domácích Technology Florbal MB Black: brankář: Ondřej Tomšík; hráči v poli: Matěj Zajíček, Jan Zoufalý, Tomáš Červinka, Jakub Toušek, Radim Zeman