2:3
1:5
- : -

FBC Česká Lípa - TEXAS LONGHORNS 4:11
12. Martina Gembecová , 29. Petra Pavlíková, 37. Lenka Ševčíková, 43. Lenka Ševčíková - 9. Aneta Špičáková, 16. Kateřina Vránová, 17. Jana Kadlecová, 21. Veronika Bašová, 25. Michaela Blovská, 38. Kateřina Vránová, 41. Michaela Blovská, 41. Lucie Knobová, 49. Klára Zelinková, 52. Michaela Blovská, 55. Michaela Blovská; rozhodčí: Lukáš Čech - Ondřej Lovacký; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 63; zásahy brankářů: Nikola Soukupová 39 - Nicol Götzová 36; po třetinách: 1:3, 2:3, 1:5;
60:00
Střely po třetí třetině: 11-18
60:00
Vyjádření trenéra hostí: Sice máme tři body, ale naše hra na míčku měla velké mezery. Děkujeme soupeřům za zápas a pořadatélům za odvedenou práci.
60:00
Vyjádření trenéra domácích: Bohužel rozhodlo neproměňování šancí, proto je výsledek pro nás trošku krutý ale předvedená hra nebyla špatná z naší strany. Děkujeme soupeřům za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
59:09
Vyloučen hráč Aneta Pokorná družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za špatné střídání.
55:31
Vyloučen hráč Nela Medášová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
54:36
Timeout FBC Česká Lípa
54:36
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Michaela Blovská bez asistence (4:11).
51:00
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Michaela Blovská, asistoval Nikola Křemenáková (4:10).
48:09
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Klára Zelinková, asistoval Michaela Blovská (4:9).
45:50
43:08
Vyloučen hráč Jana Pavlicová družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za blokování hokejky.
42:55
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Lenka Ševčíková, asistoval Klára Hanzelinová (4:8).
40:53
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Lucie Knobová, asistoval Andrea Černá (3:8).
40:24
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Michaela Blovská, asistoval Veronika Bašová (3:7).
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: 18-19
40:00
37:46
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Kateřina Vránová, asistoval Michaela Blovská (3:6).
36:15
28:59
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Petra Pavlíková bez asistence (2:5).
24:22
20:14
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Veronika Bašová, asistoval Dominika Kračunová (1:4).
20:00
20:00
Střely po první třetině: 11-13
20:00
16:33
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Jana Kadlecová bez asistence (1:3).
15:03
11:39
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Martina Gembecová , asistoval Aneta Slaná (1:1).
08:23
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Aneta Špičáková, asistoval Nikola Křemenáková (0:1).
06:37
Vyloučen hráč Lenka Ševčíková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čech a Ondřej Lovacký.
00:00
00:00
Line-up hostů TEXAS LONGHORNS: brankář: Nicol Götzová; hráči v poli: Dominika Kračunová, Kateřina Vránová, Klára Zelinková, Veronika Bašová, Michaela Blovská
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa: brankář: Nikola Soukupová; hráči v poli: Petra Pavlíková, Jana Svobodová, Martina Gembecová , Aneta Slaná, Kateřina Boleslavová