3:2
1:1
1:0

Kanonýři Kladno - FBŠ SLAVIA Plzeň 6:5p
6. Jakub Bohuslávek, 22. Jakub Svoboda, 24. Dominik Janda, 40. Matyáš Bachmaier, 60. Dominik Janda, 65. Dominik Janda - 13. Petr Pacanda, 20. Ondřej Fous, 25. Matěj Soukup, 28. Jan Huleš, 54. Jan Huleš; rozhodčí: Lukáš Polanský - Jakub Tázler; vyloučení: 4:7; využití: 1:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Libor Domkař 23 - Michal Schödlbauer 28; po třetinách: 1:2, 3:2, 1:1, 1:0;
65:00
Komentář trenéra hostí (Lukáš Kubinec): Kladno bylo v zápase o něco lepší a 2 body si zasloužilo. Nás samozřejmě mrzí, že jsme vedení ztratili a ještě o něj v divokém prodloužení přišli. Jinak vyjma zbytečných gest a fanoušků to bylo skvělé utkání. Děkuji moc soupeři za zápas.
64:23
65:00
Komentář trenéra domácích (Jan Buk): Zápas v tempu, který byl ale zbytečně nervózní a překážela mu spousta drobných přestupků. Chyběla nám větší trpělivost na míčku, ale o to víc jsme plnili své povinnosti bez míčku.
64:23
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dominik Janda, asistoval Jakub Bohuslávek (6:5).
60:00
60:00
59:59
Končí nám poslední třetina, po které bude následovat prodloužení. Poměr střel 8 ku 12 pro Kladno.
59:44
59:44
A máme tu srovnání 16 vteřin před koncem.
58:22
Timeout Kanonýři Kladno
57:05
Kladenští mají další přesilovku, kterou už opravdu musí využít.
57:04
Vyloučen hráč Petr Pacanda družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:12
Kladenští přesilovku nevyužili a musí tak skóre srovnat ze hry 5 na 5.
55:11
Domácí musí využít příležitosti přesilové hry, aby mohli utkání v klidu dohrát.
54:11
Vyloučen hráč Jakub Mikolášek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
53:23
A jak bylo řečeno, tak se také stalo a domácí v posledních 6 minutách prohrávají 5:6.
53:12
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jan Huleš, asistoval Patrik Med (4:5).
51:23
V druhé polovině třetí třetiny bude mít Plzeň přesilovou hru a má tak velkou šanci rozhodnout utkání.
51:22
Vyloučen hráč Filip Molhanec družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:50
Hraje se teď převážně na Plzeňské polovině, ale góly zatím nevidíme.
48:20
Sekera hráče hostů nebyla odpískána a celá hala je očividně proti rozhodnutí jednoho z arbiterů.
46:20
Hra byla dnes již po druhé pozastavena kvůli možnému zranění brankáře, naštěstí se nic nestalo a pokračuje ve hře.
45:00
V prvních pěti minutách závěrečné třetiny se toho zatím moc neděje.
43:00
Za posledních pár minut jsme mohli vidět několik hraničních zákroků, avšak žádný z nich není potrestán.
41:00
Oba týmy nasadili na poslední třetinu velmi vysoké tempo.
40:01
A třetí úvodní buly půjde také pro tým z Plzně.
40:00
40:00
39:59
Končí nám druhá třetina v poměru střel 14 ku 11 pro Kladno.
39:24
Bachmaier svou raketou vymetl pavučiny v síti plzeňské branky a sklidil velkou ovaci z domácího kotle.
39:23
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matyáš Bachmaier, asistoval Dominik Janda (4:4).
38:31
Domácí se vracejí do plného počtu a následuje tak jejich přesilovka.
37:18
Plzeňští měli přesilovku přesně 6 vteřin, po šesti vteřinách se provinil Čížek a hra tak pokračuje 4 na 4.
37:17
Vyloučen hráč Jiří Čížek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
36:30
Vyloučen hráč Matyáš Bachmaier družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:11
Vyloučen hráč David Jánský družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
32:30
Situace na hřišti se relativně uklidnila a v zápase zatím vedou Plzeňští.
29:01
Oba týmy se vrací do plného počtu, avšak Kanonýři inkasovali branku navrch.
27:19
27:01
A poprvé také uvidíme i vyloučení na obou stranách ve stejný čas, Novák i Bešta se půjdou posadit za hrubost.
27:00
Vyloučen hráč Matouš Bešta družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost.
27:00
Vyloučen hráč Vojtěch Novák družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost.
25:20
O 39 sekund později Kanonýři ztrácí své vedení, protože Soukup srovnává na 3:3.
24:30
Kladenští jsou dnes posíleni o juniory ze základní sestavy mužských kanonýrů o Dominika Jandu a Vojtěcha Nováka. A právě tato dvojice se postarala o vedoucí branku domácích.
24:18
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matěj Soukup, asistoval David Pilík (3:3).
23:39
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dominik Janda, asistoval Vojtěch Novák (3:2).
22:44
Plzeňští svou přesilovku využít nedokázali a skóre se tak nemění.
21:52
A hráči Kladna tentokrát využívají své oslabení nikoliv přesilovku.
21:51
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jakub Svoboda bez asistence (2:2).
20:40
Třetí přesilová hra poputuje tentokrát k hráčům Plzně.
20:39
Vyloučen hráč Matyáš Bachmaier družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nesportovní chování.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává opět Plzeň.
20:00
20:00
19:59
Skončila nám první třetina v poměru střel devět ku osmi pro Plzeň.
19:34
Vlastní branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Ondřej Fous (1:2).
13:25
Po vyrovnání skóre se oba celky snaží vstřelit branku, která by je poslala do vedení.
12:39
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Petr Pacanda, asistoval Matěj Soukup (1:1).
12:00
Hosté se vrací do plného počtu a úspěšnost kladenských se tak snižuje ze 100 procent na 50.
10:01
Druhá přesilovka se také ponese v duchu Kladenských kanonýrů, tak uvidíme, zda bude jejich úspěšnost stále 100%.
10:00
Vyloučen hráč Jiří Čížek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
09:25
Oba týmy začali hrát agresivněji a na zápas se tak hned lépe kouká.
07:00
Paštikova chyba málem dovedla zápas znovu do remízového stavu, nestalo se tak, protože Plzeň spáchala útočný faul.
06:00
A Kladno bude ve využitých přesilovkách prozatím stoprocentní, protože Bohuslávek upravuje na 1:0.
05:59
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jakub Bohuslávek, asistoval Matyáš Bachmaier (1:0).
04:56
A v této třetině budeme téže svědky první přesilové hry, kterou bue mít v režii domácí Kladno.
04:55
04:15
Hra byla pozastavena kvůli možnému zranění domácího brankáře. Naštěstí je Domkář v pořádku a v zápase pokračuje i nadále.
03:40
Úvod zápasu je zatím relativně klidný, zatím jsme byli svědky pouhých dvou střel.
02:00
Bohuslávek si povodil hostujícího hráče a sklidil za to aplaus od dnešních diváku.
01:25
Hubnerovu střelu pohotovým zákrokem zneškodňuje brankář domácích.
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu vyhrává tým z Plzně.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Polanský a Jakub Tázler.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Michal Schödlbauer; hráči v poli: Jan Huleš, Jiří Čížek, Adam Stejskal, Jakub Mikolášek, Patrik Med
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Libor Domkař; hráči v poli: Filip Molhanec, Dominik Janda, Jakub Bohuslávek, Matyáš Bachmaier, Vojtěch Novák