2:3
3:2
- : -

FBC DDM Kati Kadaň - FbC Jazzmani Žatec 5:5
3. Daniel Beníšek, 7. Petr Mareš, 16. Vojtěch Grohol, 21. Daniel Beníšek, 23. Bořek Dundr - 2. Adam Šole, 10. Filip Týř, 12. Petr Hotový, 13. Antonín Škvaro, 16. Antonín Škvaro; rozhodčí: Matouš Terč - Klára Svobodová; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Martin Příhoda ?, Jan Leština ? - Michal Pintr ?; po třetinách: 2:3, 3:2;
23:03
Vyloučen hráč Martin Šulaj družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
22:38
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Bořek Dundr, asistoval Martin Šulaj (5:5).
22:09
Vyloučen hráč Antonín Škvaro družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za špatné střídání.
20:33
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Daniel Beníšek, asistoval Vojtěch Grohol (4:5).
16:21
Timeout FBC DDM Kati Kadaň
15:35
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Antonín Škvaro, asistoval Alexandr Wágner (3:5).
15:35
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Leština družstva FBC DDM Kati Kadaň
15:01
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Vojtěch Grohol, asistoval Pavel Janský (3:4).
12:25
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Antonín Škvaro, asistoval Petr Hotový (2:4).
12:00
12:00
Hodnocení trenéra hostů: ,,Myslím si, že první poločas nám vyhrála přeevším bojovnost kluků. Výkon byl celkově lepší, než v prvním zápase. Druhý poločas začal ve stejném tempu. Bohužel jsme však zápas nedotáhli do vítězného konce."
12:00
11:00
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Petr Hotový bez asistence (2:3).
09:44
Vyloučen hráč Lukáš Lukavec družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
09:42
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Filip Týř, asistoval Adam Šole (2:2).
06:06
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Petr Mareš, asistoval Martin Šulaj (2:1).
02:23
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Daniel Beníšek, asistoval Martin Šulaj (1:1).
01:47
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Adam Šole bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matouš Terč a Klára Svobodová.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Jazzmani Žatec:
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Martin Příhoda; hráči v poli: Martin Šulaj, Daniel Beníšek, Lukáš Lukavec, Petr Švec, Petr Mareš