4:2
1:4
- : -

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - Hippos Žďár n/S. B 9:7
5. Vojtěch Jonák, 8. Patrik Kučera, 14. Jakub Mareš, 15. Daniel Hodboď, 19. Josef Žáček, 21. Adam Líbal, 29. Josef Žáček, 30. Jakub Mareš, 39. Josef Žáček - 12. Lukáš Řádek, 24. Ondřej Zerák, 27. Ondřej Zerák, 40. Jiří Tlustý, 41. Lukáš Řádek, 44. Michal Staněk, 45. Tomáš Imramovský; rozhodčí: Petr Stejskal - Štěpán Vyskočil; vyloučení: 2:1; využití: 1:2; diváků: 10; zásahy brankářů: Lukáš Zemánek ? - Daniel Křesťan ?; po třetinách: 4:1, 4:2, 1:4;
45:00
44:24
Branku družstva Hippos Žďár n/S. B vstřelil Tomáš Imramovský, asistoval Michal Staněk (9:7).
43:51
Timeout Hippos Žďár n/S. B
43:51
Branku družstva Hippos Žďár n/S. B vstřelil Michal Staněk, asistoval Ondřej Zerák (9:6).
40:07
Branku družstva Hippos Žďár n/S. B vstřelil Lukáš Řádek, asistoval Jiří Tlustý (9:5).
39:21
Branku družstva Hippos Žďár n/S. B vstřelil Jiří Tlustý bez asistence (9:4).
38:24
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Josef Žáček, asistoval Adam Čapek (9:3).
30:00
30:00
29:34
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jakub Mareš bez asistence (8:3).
28:53
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Josef Žáček, asistoval Jakub Mareš (7:3).
26:55
Branku družstva Hippos Žďár n/S. B vstřelil Ondřej Zerák, asistoval Tomáš Imramovský (6:3).
25:46
Vyloučen hráč Josef Žáček družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za blokování hokejky.
23:05
Branku družstva Hippos Žďár n/S. B vstřelil Ondřej Zerák, asistoval Petr Kos (6:2).
21:13
Vyloučen hráč Ondřej Zmrhal družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
20:37
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Adam Líbal, asistoval Dušan Čapek (6:1).
18:37
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Josef Žáček bez asistence (5:1).
16:47
Vyloučen hráč Vojtěch Pátek družstva Hippos Žďár n/S. B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
14:54
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Daniel Hodboď, asistoval Dušan Čapek (4:1).
13:11
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jakub Mareš, asistoval Dušan Čapek (3:1).
11:04
Branku družstva Hippos Žďár n/S. B vstřelil Lukáš Řádek, asistoval Tomáš Imramovský (2:1).
07:37
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Patrik Kučera, asistoval Vojtěch Jonák (2:0).
04:16
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Vojtěch Jonák, asistoval Ondřej Zmrhal (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Stejskal a Štěpán Vyskočil.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S. B:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Lukáš Zemánek; hráči v poli: Vojtěch Jonák, Patrik Kučera, Daniel Vorlíček, Dušan Čapek, Adam Líbal