1:2
5:1
- : -

1.MVIL Ostrava - FbC KOVO KM Frýdek-Místek 9:3
6. Jaroslav Kaprál, 8. Tomáš Tonka, 9. Tomáš Tonka, 21. Tomáš Elbl, 26. Václav Štefek, 26. Tomáš Elbl, 28. Velen Hlavatý, 31. Jan Hinčica, 34. Patrik Hudeček - 15. Jan Kostka, 17. Jan Kostka, 36. Lukáš Pavlas; rozhodčí: Jakub Houška - Vojtěch Marszalek; vyloučení: 2:5 + Patrik Hudeček ČK3; využití: 2:0; zásahy brankářů: Filip Puzoň ? - Karel Sörös ?; po třetinách: 3:0, 1:2, 5:1;
36:00
35:26
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Lukáš Pavlas, asistoval Jan Kostka (9:3).
33:35
Vlastní branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Patrik Hudeček (9:2).
33:35
Vyloučen hráč Patrik Hudeček družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek do konce utkání.
33:15
Vyloučen hráč Jan Kostka družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za hrubost.
32:58
Vyloučen hráč Michal Závodný družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za hrubost.
30:17
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Jan Hinčica, asistoval Matěj Šlosarčík (8:2).
27:45
Timeout FbC KOVO KM Frýdek-Místek
27:45
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Velen Hlavatý bez asistence (7:2).
25:52
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Tomáš Elbl, asistoval Velen Hlavatý (6:2).
25:20
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Václav Štefek, asistoval Jaroslav Kaprál (5:2).
24:00
24:00
20:54
Vyloučen hráč Jaroslav Kaprál družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za hra bez hokejky.
20:44
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Tomáš Elbl, asistoval Tomáš Tonka (4:2).
16:47
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Jan Kostka, asistoval Jakub Gistinger (3:2).
14:44
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Jan Kostka, asistoval Patrik Hudeček (3:1).
12:47
Vyloučen hráč Tomáš Elbl družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
12:00
12:00
11:04
Vyloučen hráč Ondřej Šimík družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
08:26
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Tomáš Tonka, asistoval Matěj Šlosarčík (3:0).
08:17
Vyloučen hráč Michal Závodný družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:12
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Tomáš Tonka, asistoval Jan Hinčica (2:0).
06:10
Vyloučen hráč Tomáš Pěchuvka družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
05:51
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Jaroslav Kaprál, asistoval Filip Puzoň (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Houška a Vojtěch Marszalek.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC KOVO KM Frýdek-Místek:
00:00
Line-up domácích 1.MVIL Ostrava: brankář: Filip Puzoň; hráči v poli: Tomáš Tonka, Jan Kafna, Lukáš Uherek, Tomáš Elbl