3:3
0:3
- : -

Florbal Chomutov - SK BIVOJ LITVÍNOV 3:6
3. David Šůs, 7. Nela Fojtíková, 8. Adam Fišer - 2. Erik Kocur, 3. Jan Vokáč, 7. Jan Vokáč, 14. Erik Kocur, 17. Josef Leština, 19. Josef Leština; rozhodčí: Josef Heřmánek - Petr Kopta; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Adam Bolha ? - Lukáš Vostárek ?; po třetinách: 3:3, 0:3;
20:59
Vyloučen hráč Jakub Larson družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za blokování hokejky.
18:02
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Josef Leština, asistoval Jáchym Chalupný (3:6).
16:47
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Josef Leština, asistoval Michal Hájek (3:5).
13:02
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Erik Kocur, asistoval Jan Vokáč (3:4).
12:00
08:19
Vyloučen hráč Matěj Berthold družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
07:20
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Fišer, asistoval Adam Martin (3:3).
06:44
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Nela Fojtíková, asistoval Otta Čapek (2:3).
06:31
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Vokáč, asistoval Erik Kocur (1:3).
02:20
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil David Šůs bez asistence (1:2).
02:14
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Vokáč, asistoval Jakub Larson (0:2).
01:44
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Erik Kocur bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Heřmánek a Petr Kopta.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Lukáš Vostárek; hráči v poli: Josef Leština, Filip Zemčík, Erik Kocur, Michal Hájek, Jakub Larson