4:3
3:1
- : -

FBC Česká Lípa white - Florbal Chomutov 7:4
1. Ondřej Hudík, 3. Lukáš Kocourek, 4. Lukáš Šindelář, 9. Jiří Moravík, 16. Lukáš Kocourek, 21. Lukáš Kocourek, 22. Mikeš Motejzík - 1. Martin Pretl, 6. Adam Martin, 7. Otta Čapek, 16. Matěj Berthold; rozhodčí: Lukáš Mucha - Jiří Moravec; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Milan Švajcr ? - Adam Bolha ?; po třetinách: 4:3, 3:1;
24:00
21:21
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Mikeš Motejzík, asistoval Ladislav Pekárek (7:4).
20:16
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Lukáš Kocourek, asistoval Martin Tejnor (6:4).
15:57
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Lukáš Kocourek bez asistence (5:4).
15:45
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Matěj Berthold, asistoval Vašek Kordulík (4:4).
12:31
Vyloučen hráč Ondřej Penk družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hra rukou.
12:00
12:00
09:25
Vyloučen hráč Lukáš Kocourek družstva FBC Česká Lípa white na 2 minuty za hrubost.
08:53
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Jiří Moravík bez asistence (4:3).
06:55
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Otta Čapek, asistoval Matěj Berthold (3:3).
05:55
Fojtíková samostaným unikem nepřekonala Švajcra
05:20
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Martin bez asistence (3:2).
04:14
Velice vyrovnané utkaní
03:39
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Lukáš Šindelář, asistoval Jan Šimek (3:1).
02:04
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Lukáš Kocourek, asistoval Ondřej Hudík (2:1).
01:07
Vyloučen hráč Mikeš Motejzík družstva FBC Česká Lípa white na 2 minuty za sekání.
00:36
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Martin Pretl, asistoval Adam Martin (1:1).
00:07
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Ondřej Hudík, asistoval Ladislav Pekárek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Mucha a Jiří Moravec.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov:
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa white: brankář: Milan Švajcr; hráči v poli: Ladislav Pekárek, Mikeš Motejzík, Viktor Steinz, Ondřej Hudík, Lukáš Kocourek