0:0
2:6
- : -

FA Č. Budějovice Třeboň Vikingové - FK Slovan J.Hradec 2:6
20. František Rušín, 22. Hynek Hák - 16. Jonáš Řípa, 17. Tomáš Dofek, 19. Vojtěch Hembera, 24. Daniel Danyi, 26. Tomáš Dofek, 26. Kryštof Nekola; rozhodčí: Jakub Kantor - Radek Chýna; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Václav Postl ? - Barbora Smolíková ?; po třetinách: 0:0, 2:6;
26:00
25:56
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Kryštof Nekola bez asistence (2:6).
25:15
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Tomáš Dofek, asistoval Vojtěch Hembera (2:5).
24:19
Vyloučen hráč Jan Nekola družstva FA Č. Budějovice Třeboň Vikingové na 2 minuty za špatné střídání.
23:14
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Daniel Danyi, asistoval Tomáš Dofek (2:4).
21:50
Vlastní branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Hynek Hák (2:3).
19:18
Branku družstva FA Č. Budějovice Třeboň Vikingové vstřelil František Rušín, asistoval Patrik Lukšík (1:3).
18:56
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Vojtěch Hembera, asistoval Tomáš Dofek (0:3).
16:27
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Tomáš Dofek, asistoval Daniel Danyi (0:2).
15:23
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jonáš Řípa, asistoval Petr Vitoň (0:1).
13:00
13:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Kantor a Radek Chýna.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Slovan J.Hradec: brankář: Barbora Smolíková; hráči v poli: Jonáš Řípa, Jakub Hybš, Hynek Hák, Jakub Roh, Jan Pecín