6:1
4:3
- : -

Florbal Chomutov - FBC Došwich Milevsko 11:4
8. Filip Samuel Dušek, 31. Martin Jeníček, 32. Rudolf Klement, 34. Martin Peksa, 37. Matyáš Rauscher, 38. Petr Švehla, 40. Martin Peksa, 46. Marek Macura, 49. Matyáš Rauscher, 51. Michal Marek, 60. Tomáš Zelinka - 38. Lukáš Trojáček, 42. Vojtěch Soulek, 54. Jakub Štván, 57. Petr Dolejš; rozhodčí: Lukáš Pekárek - David Scholz; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; diváků: 93; zásahy brankářů: Ondřej Šrámek 17 - Karel Tvrdík 19, Petr Šimák 8; po třetinách: 1:0, 6:1, 4:3;
60:00
59:59
Střely po třetí třetině: Chomutov 12 a Milevsko 10
59:59
Komentář hostujícího trenéra Lukáše Dolejše: "Utkání rozhodla druhá třetina. Ve třetí třetině jsme udělali změny v sestavě a zvýšili jsme naší aktivitu. Dnes odehrál zápas tým, který příští sezónu bude hrát pospolu a je nad čím se zamyslet. Děkujeme soupeři za dnešní utkání."
59:59
Komentář trenéra domácích Martina Bociana: Dnešní sestava ukázala svůj potenciál. Hráli jsme dobře na míčku a vytvářeli si spoustu gólových příležitostí. Přes herní převahu jsme se dlouho trápili střelecky, což se zlomilo ve druhé třetině. V závěru utkání jsme byli příliš laxní, vytvářeli zbytečné fauly a připravili se tím o souvislý tlak. Celkově hodnotím dnešní výkon velmi pozitivně.
59:47
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Zelinka, asistoval Filip Samuel Dušek (11:4).
59:00
Právě se odehrává poslední minuta třetí třetiny.
57:21
Vyloučen hráč Vojtěch Soulek družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za hrubost.
56:50
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Petr Dolejš, asistoval Daniel Hrůza (10:4).
56:23
Vyloučen hráč Marek Macura družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
55:43
Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
53:36
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Jakub Štván, asistoval Miloslav Blahuta (10:3).
50:38
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Michal Marek, asistoval Petr Švehla (10:2).
49:51
Vyloučen hráč Jiří Lípa družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání.
48:45
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Matyáš Rauscher, asistoval Rudolf Klement (9:2).
47:30
Vyloučen hráč Jan Karafiát družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
45:13
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Marek Macura bez asistence (8:2).
43:00
Timeout Florbal Chomutov
41:35
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Vojtěch Soulek, asistoval Lukáš Trojáček (7:2).
41:22
Domácí hráče se snaží o rychlé průniky přes soupeřovo obranu, ale míček není jejich kamarád.
40:59
Milevsko se chce usadit na útočné polovině, ale hned ztrácí míček.
39:35
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Martin Peksa, asistoval Tomáš Zelinka (7:1).
39:01
Hraje se poslední minuta druhé třetiny
37:59
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Lukáš Trojáček, asistoval Miloslav Blahuta (6:1).
37:54
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Švehla, asistoval Tomáš Zelinka (6:0).
37:25
Hosté blokují jednu střelu za druhou.
36:50
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Matyáš Rauscher, asistoval Marek Macura (5:0).
35:46
Domácí brankář chytá míček do rukou.
33:56
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Martin Peksa, asistoval Petr Švehla (4:0).
33:36
Domácí brankář chytá míček nohou.
31:46
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Rudolf Klement, asistoval Marek Macura (3:0).
30:39
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Martin Jeníček, asistoval Tomáš Kotlan (2:0).
27:43
Týmy zároveň střídají.
25:44
Brankář hostů vychytal zákeřnou střelu od domácího hráče.
22:47
Domácí hráč předvedl rychlou, ale zároveň točivou střelu, která letěla vedle.
15:22
Vyloučen hráč Marek Čáp družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
14:45
Domácím se přesilová hra moc nepovedla.
12:45
Vyloučen hráč Matyáš Pátek družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání.
09:11
Hráč domácího týmu střílí míček do brankáře, který vyráží míček do břevna.
08:41
Míček odletěl ven ze hřiště.
07:21
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Filip Samuel Dušek, asistoval Michal Marek (1:0).
04:35
Domácí tým se delší dobu drží na straně hostů.
02:40
Hosté blokují střelu domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Pekárek a David Scholz.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Došwich Milevsko: brankář: Karel Tvrdík; hráči v poli: Vojtěch Soulek, Jakub Kotrba, Adam Fridrich, Matyáš Pátek, Lukáš Trojáček
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Ondřej Šrámek; hráči v poli: Martin Peksa, Michal Marek, Petr Švehla, Tomáš Zelinka, Filip Samuel Dušek