0:1
3:2
- : -

Florbal Ústí - Florbal Chomutov 3:3
41. Jan Dobosz, 42. Adam Závěrka, 45. Filip Šedivý - 23. Tomáš Kotlan, 31. Adam Martin, 38. Adam Martin; rozhodčí: Jan Hanzal - Vojtěch Kos; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Bruno Vagel 11 - Lukáš Kopecký 15; po třetinách: 0:0, 0:1, 3:2;
45:01
Kometář trenéra domácích: V prvních dvou třetinách jsme našimi ztrátami ve středu hřiště a předržováním míčku nabídli soupeři několik přečíslení. Navíc jsme místo branky trefovali brankovou konstrukci a netlačili se do zakončení. Pochvala pro kluky za návrat do zápasu za stavu 0:3 a výborně sehranou power play. Díky soupeři za kvalitní zápas.
45:00
Komentář trenéra hostů: Spousta neproměněných šancí z obou stran. Dnes tomu mohu vytknout jen to, že jsme neudrželi tří brankový náskok. Jsem velmi spokojen s výkonem svých hráčů, kdy opět potvrdili, kam až můžou sahat jejich hranice. Děkuji za zápas.
45:00
44:59
Vyloučen hráč Šimon Secký družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře.
44:48
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Filip Šedivý, asistoval Vladimír Trčka (3:3).
42:46
Timeout Florbal Ústí
41:44
Timeout Florbal Chomutov
41:44
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Adam Závěrka, asistoval Filip Šedivý (2:3).
40:27
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Dobosz, asistoval Adam Závěrka (1:3).
38:02
Vyloučen hráč Jan Sattler družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
37:05
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Martin z trestného střílení (0:3).
30:52
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Martin, asistoval Ondřej Holubář (0:2).
30:00
30:00
24:26
Vyloučen hráč Martin Horn družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
22:49
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Kotlan, asistoval Ondřej Holubář (0:1).
15:00
15:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Hanzal a Vojtěch Kos.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov:
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Bruno Vagel; hráči v poli: Jakub Fuchsig, Jan Sattler, Jan Vondruška, Šimon Secký, Vladimír Trčka