1:4
1:2
- : -

FBC Liberec B - SC Podještědí Č. Dub 4:7
7. Matěj Vodrážka, 15. Tomáš Felkl, 27. Matěj Vodrážka, 31. Matěj Vodrážka - 9. Jakub Šenberk, 20. Martin Tvrzník, 22. Jakub Šenberk, 23. Jan Kopecký, 26. Marek Prošek, 40. Tomáš Melíšek, 42. Jakub Šenberk; rozhodčí: Robert Kusek - Michal Král; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Tomáš Melíšek 25 - Lukáš Němeček 19; po třetinách: 2:1, 1:4, 1:2;
45:00
41:37
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil Jakub Šenberk, asistoval Jakub Švarc (4:7).
39:15
Vlastní branku družstva FBC Liberec B vstřelil Tomáš Melíšek (4:6).
35:56
Timeout SC Podještědí Č. Dub
32:28
Vyloučen hráč Pavel Dostál družstva SC Podještědí Č. Dub na 2 minuty za bránění ve hře.
30:21
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Matěj Vodrážka, asistoval Tomáš Felkl (4:5).
30:00
30:00
26:46
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Matěj Vodrážka, asistoval Martin Vaňátko (3:5).
25:09
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil Marek Prošek, asistoval David Vojtěch (2:5).
23:22
Lanerovi nezbylo nic jiného, než se rychle vrátit zpět a vypíchnout balonek unikajícímu útočníkovi Českého Dubu.
22:31
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil Jan Kopecký bez asistence (2:4).
22:31
Osamocený zůstal na středu hřiště Kopecký, který s umístěním střely do pravé šibenice neměl sebemenší problém.
21:46
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil Jakub Šenberk, asistoval Jaroslav Šámal (2:3).
21:32
Radostný nepronikl obležením dvou dubských útočníků a volil tak raději přihrávku za sebe.
21:04
Neshody v rozehře domácích zapříčinily, že situaci musel osobním soubojem před vlastním brankářem zachraňovat Dlouhý.
19:16
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil Martin Tvrzník, asistoval Jakub Šenberk (2:2).
15:22
Němeček si do statistik připisuje další zákrok.
15:00
15:00
14:23
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Tomáš Felkl, asistoval Jan Kánský (2:1).
14:23
Felkl se dostal do vynikající pozice a neměl žádný problém s obhozením gólmana Dubu.
11:43
Vaňátko nabil Radostnému, který vystřelil z velmi dobré pozice prudkou střelu.
08:29
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil Jakub Šenberk bez asistence (1:1).
06:49
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Matěj Vodrážka, asistoval Petr Jahn (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robert Kusek a Michal Král.
00:00
00:00
Line-up hostů SC Podještědí Č. Dub: brankář: Lukáš Němeček; hráči v poli: Jaroslav Šámal, Jakub Švarc, Martin Tvrzník, Jakub Šenberk, Michal Třešňák