7:1
4:4
- : -

FBC Česká Lípa - SC Podještědí Č. Dub 12:5
3. Jakub Knespl, 23. Pavel Pešír, 23. Zdeněk Petrák, 24. Oliver Brodský, 24. Pavel Pešír, 25. Jan Dudek, 26. Pavel Pešír, 28. Tomáš Ort, 39. Pavel Pešír, 41. Richard Šulc, 43. Jakub Knespl, 44. Jan Dudek - 29. Martin Tvrzník, 37. Michal Třešňák, 38. Michal Třešňák, 39. Michal Třešňák, 42. Jakub Švarc; rozhodčí: Michal Reczai - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Jakub Kněžour 21 - Petr Bulíř 10, Lukáš Němeček 7; po třetinách: 1:0, 7:1, 4:4;
43:12
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Jan Dudek, asistoval Petr Mazal (12:5).
42:59
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Jakub Knespl bez asistence (11:5).
41:27
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil Jakub Švarc, asistoval Jakub Šenberk (10:5).
40:16
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Richard Šulc, asistoval Oliver Brodský (10:4).
38:40
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil Michal Třešňák, asistoval Jakub Švarc (9:4).
38:24
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Pavel Pešír, asistoval Jan Dudek (9:3).
37:56
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil Michal Třešňák, asistoval Jaroslav Šámal (8:3).
36:30
30:00
30:00
28:38
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil Martin Tvrzník, asistoval Jakub Švarc (8:1).
27:12
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Tomáš Ort, asistoval Oliver Brodský (8:0).
25:51
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Pavel Pešír, asistoval Jan Dudek (7:0).
24:30
Vyloučen hráč Zdeněk Petrák družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:15
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Jan Dudek, asistoval Jakub Knespl (6:0).
23:36
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Pavel Pešír, asistoval Petr Mazal (5:0).
23:36
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Němeček družstva SC Podještědí Č. Dub
23:05
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Oliver Brodský, asistoval Richard Šulc (4:0).
22:32
Timeout SC Podještědí Č. Dub
22:32
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Zdeněk Petrák, asistoval Oliver Brodský (3:0).
22:02
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Pavel Pešír bez asistence (2:0).
15:00
15:00
06:50
Vyloučen hráč Jakub Knespl družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
02:24
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Jakub Knespl, asistoval Petr Mazal (1:0).
02:22
Vyloučen hráč Pavel Dostál družstva SC Podještědí Č. Dub na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Reczai a Tadeáš Sidenberg.
00:00
00:00
Line-up hostů SC Podještědí Č. Dub: brankář: Petr Bulíř; hráči v poli: Jaroslav Šámal, Jakub Švarc, Martin Tvrzník, Jakub Šenberk, Michal Třešňák