4:2
0:0
Zlín Lions

FBC ZŠ Uničov - Zlín Lions 6:5pn
5. Michal Dohnal, 47. Daniel Zmrzlý, 57. Lukáš Chuděj, 59. Michal Dohnal, 60. Michal Dohnal, N Michal Dohnal - 7. Jiří Štěpánek, 17. Jakub Žáček, 22. Jiří Štěpánek, 43. Michal Kundrata, 58. Jiří Štěpánek; rozhodčí: Stanislav Kosek - Václav Killar; vyloučení: 1:4; využití: 1:1; diváků: 67; zásahy brankářů: Jan Hublar 15 - Jaroslav Bartík 28; po třetinách: 1:2, 0:1, 4:2, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Zlín Lions hráč Jiří Štěpánek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC ZŠ Uničov hráč Lukáš Chuděj , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Zlín Lions hráč Michal Kundrata , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC ZŠ Uničov hráč Michal Dohnal a vstřelil rozhodující gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva Zlín Lions hráč Michael Kořének a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC ZŠ Uničov hráč Josef Veselík a vstřelil gól.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Střely v prodloužení. Uničov - 2. Zlín - 1.
65:00
Vyjádření trenéra hostů: "První dvě třetiny se nám dařilo hrát velmi dobře i v oslabené sestavě. Bohužel jsme na konci třetí třetiny svým nedůrazem v naší obranné polovině vrátili soupeře do hry a na konci už jsme neměli dost sil. Děkuji soupeři za zápas."
65:00
Vyjádření trenéra domácích: " Mise splněna. Štastné dva body. Konečně jsem měl dobrou ruku na nájezdy. Děkuji soupeři za utkání."
65:00
64:22
Chuděj promáchnul před Bartíkem.
62:04
Hejl to zkusil z poloviny. Bartík chytá.
61:53
Uničov na míčku.
60:53
Obrovská šance Chuděje končí vedle.
60:00
60:00
Střely ve třetí třetině. Uničov - 11. Zlín - 6.
60:00
59:20
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Michal Dohnal, asistoval Lukáš Chuděj (5:5).
58:40
Timeout Zlín Lions
58:40
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Michal Dohnal, asistoval Jakub Zámečník (4:5).
57:42
Timeout FBC ZŠ Uničov
57:42
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jiří Štěpánek, asistoval Michal Kundrata (3:5).
57:42
Studená sprcha pro domácí.
56:21
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Lukáš Chuděj, asistoval Jakub Charvát (3:4).
56:21
Uničov se dostává na rozdíl jedné branky. Charvát pěkně našel volného Chuděje a ten neměl problém trefit branku.
56:10
Zmrzlý střílí nad branku Bartíka.
53:58
Domácím už mnoho času nezbývá.
51:22
Zlín předvedl gesto fair-play a nedopustil vyloučení Zmrzlého.
48:25
Po střele Zámečníka zůstane domácí tým na míčku.
46:20
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Daniel Zmrzlý, asistoval Josef Veselík (2:4).
46:20
Nic moc akce ale Zmrzlý konečně prostřeluje Bartíka.
45:37
Vyloučen hráč Jakub Žáček družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání.
45:37
Uničov dostává další šanci v přesilové hře.
44:55
Zlín se nikam nemusí tlačit a taky tomu přizpůsobuje svoji hru.
42:53
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michal Kundrata bez asistence (1:4).
40:00
Střely ve druhé třetině. Uničov - 9. Zlín - 6.
40:00
38:23
Domácí tým má sice tlak. Na branku hostujícího brankáře toho ale moc neprojde.
37:15
Zlín bude rozehrávat z vlastní poloviny.
34:40
Bartík svoji branku zaklel. Tentokrát vychytal skvělým zákrokem Zámečníka.
33:26
Další zákrok Bartíka.
30:57
Hublar vyhodil míček na Charváta. Ten svůj únik na Bartíka neproměnil. Brankář hostů dneska podává velmi dobrý výkon.
28:48
Zlín v plném počtu.
28:37
Zmrzlý vysoko nad.
27:39
Tragédie domácích v nájezdech pokračuje. Zmar a bída jinak se to nazvat nedá.
27:38
Trestné střílení družstva FBC ZŠ Uničov neproměnil Adam Čundrle.
27:38
Uvidíme strašáka domácího týmu. Trestné střílení.
26:48
Vyloučen hráč Jiří Štěpánek družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání.
26:48
Další přesilovka pro domácí po sekeře Štěpánka.
26:20
Kořének pálí nad Hublarovu branku.
25:10
Veselík dneska nemá svůj den. Jeho střely netrefují Bartíkovu branku.
24:38
Zlín v plném počtu. Domácímu týmu to dneska nejde.
22:38
Vyloučen hráč Jaroslav Lovecký družstva Zlín Lions na 2 minuty za bránění ve hře.
22:38
Po faulu Loveckého uvidíme další přesilovku pro domácí,
21:11
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jiří Štěpánek, asistoval Filip Horník (1:3).
21:11
Dvě vteřiny před koncem přesilovky přichází střela z dálky od Štěpánka a ten prostřeluje Hublara.
20:10
Zlín má stále výhodu přesilové hry.
20:01
Buly pro Uničov.
20:00
20:00
Střely po první třetině. Uničov - 11. Zlín - 7.
20:00
19:46
Hublar ze svého repertoáru vytáhl pěkný zákrok.
19:13
Vyloučen hráč Martin Macho družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:13
Hosté si zahrají po faulu domácího Macha také první přesilovku.
19:00
Probíhá poslední minuta první části.
16:19
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jakub Žáček, asistoval Michal Kundrata (1:2).
16:19
Osamocený Žáček neměl problém s tím aby trefil prázdnou branku.
16:05
Hejlova "puma" proletěla kolem branky Bartíka.
14:51
Kundratova střela končí za mantinelem.
12:10
Další zákrok hostujícího brankáře po střele Zámečníka.
11:05
Hejl dobře zachytil rozehrávku hostů a hned vystartoval s Charvátem na branku Zlína. Bartík byl pozorný a s klidem si poradil.
09:38
Sudí Kosek píská faul na Dohnala. Na míčku bude domácí tým.
08:13
Uničov měl několik nadějných šancí. Veselík to dostal třikrát do dobré příležitosti. Branka z toho bohužel nebyla.
06:38
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jiří Štěpánek, asistoval Jaroslav Bartík (1:1).
06:38
Zlín v oslabení vyrovnává. Štěpánek po drzém průniku prostřeluje Hublara.
06:13
Vyloučen hráč Tadeáš Volf družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání.
05:49
Uničov si zahraje přesilovku. Následuje výhoda.
04:17
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Michal Dohnal, asistoval Zdeněk Marčon (1:0).
04:17
Dohnal doklepl za Bartíkova záda střelu Marčoně.
03:55
První střela také na Hublara.
03:05
První střela na Bartíka od obránce Macha. Brankář hostů byl připravený na jeho pokus.
02:30
Na hřiště se vrací první lajna i s matadorem Hejlem.
02:04
Do dobré příležitosti se právě řítil Zmrzlý. Bohužel se mu nepodařilo zakončit.
01:23
Na palubovce se zatím nic zajímavého nestalo. Jen Hrad přišel jako vždycky pozdě.
00:01
Úvodní buly zápasu pro Uničov. Veselík si poradil.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Stanislav Kosek a Václav Killar.
00:00
00:00
Line-up hostů Zlín Lions: brankář: Jaroslav Bartík; hráči v poli: Jan Vondřejc, Michael Kořének, Jakub Žáček, Jaroslav Lovecký, Michal Kundrata
00:00
Line-up domácích FBC ZŠ Uničov: brankář: Jan Hublar; hráči v poli: Martin Macho, Petr Hejl, Adam Čundrle, Josef Veselík, Jakub Charvát
00:00
Vítejte u dnešního textového přenosu z 21. kola Divize – skupiny E mezi domácím Uničovem a hosty ze Zlína.
00:00
Domácí tým už by konečně potřeboval naplno bodovat. Povede se to i bez hvězdného hráče #86 Valigury?
00:00
Hosté ze Zlína mají z posledních šesti zápasů plných 18 bodů. I proto mohou nastoupit do dnešního utkání v klidu a bez nervů.