3:0
3:2
- : -

FBC Došwich Milevsko A - T.J. Sokol Lišov 7:3
4. Adam Černý, 16. David Staněk, 21. Adam Černý, 21. Jan Volf, 31. Pavel Procházka, 32. David Staněk, 45. Matěj Stráňka - 7. Jindřich Kolář, 33. Jakub Košíček, 42. Milan Šimánek; rozhodčí: Martin Draxler - Jan Koutník; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Miloš Kahoun ? - František Cimbura ?; po třetinách: 1:1, 3:0, 3:2;
45:00
44:59
A máme tu konec zápasu. Došwich si připisuje další tři body do tabulky. Hostující celek přehrál poměrem 7:3.
44:26
Branku družstva FBC Došwich Milevsko A vstřelil Matěj Stráňka, asistoval Adam Černý (7:3).
44:26
Krásná střela Stráňky upravuje skóre na 7:3 pro domácí.
43:00
Domácí nyní hrají profesorskou hru, kdy se snaží co nejvíce držet míček na vlastních holích.
42:15
Nepřesná přihrávka Jardy Hrůzy a míček je opět na hokejkách hostujícího týmu.
41:12
Kyrián předvedl pěkný přehled o hře, když naservíroval Šimánkovi míček přímo před odkrytou branku Kahouna.
41:11
Branku družstva T.J. Sokol Lišov vstřelil Milan Šimánek, asistoval Jan Kyrián (6:3).
39:43
Nádherný zákrok hostujícího gólmana, který svou levou rukou vykryl střelu Volfa.
39:03
Mírně nejistý, ale úspěšný zákrok si připisuje Kahoun.
37:52
Nepřesnou přihrávku milevské obrany hasí pěkným zákrokem Kahoun.
35:42
Stráňka to možná ještě ani neví, ale nyní zabránil gólu hostí. Kahoun jej děkovně plácl přes zadek.
33:39
Staňkova předchozí šibenice byla asi jen náhoda. Nyní z ložené šance trestuhodně netrefuje branku hostí.
32:11
Košíček z přímého úderu nedal Kahounovi jedinou šanci. Jeho přesně mířená střela vymetla pavučiny brankáře domácích.
32:10
Branku družstva T.J. Sokol Lišov vstřelil Jakub Košíček bez asistence (6:2).
32:06
Další důležitý obranný zákrok Matěje Hrůzy.
31:16
Krásná šibenice v podání Davida Staňka navyšuje náskok domácích.
31:15
Branku družstva FBC Došwich Milevsko A vstřelil David Staněk, asistoval Patrik Plocha (6:1).
30:13
Branku družstva FBC Došwich Milevsko A vstřelil Pavel Procházka bez asistence (5:1).
30:00
30:00
29:29
Matěj Hrůza ukázal své obranné schopnosti a zneškodnil situaci 2 na 1.
28:40
Pěkný pokus Matěje Hrůzy skončil na rychlé ruce hostujícího brankáře, který si pokryl svou přední tyč.
27:32
Přihrávka Procházky bohužel neprošla na volného Stráňku, který se mohl ocitnout v situaci sám na gólmana.
24:00
Lišov ze své přesilové hry příliš nevytěžil a Došwich je opět v pěti.
22:28
Samostatný únik Černého nyní krásně vychytal hostující gólman. Forehand, backhand, ale brankář zůstal pozorný a zmařil tak jeho šance na hattrick.
22:00
Vyloučen hráč Pavel Procházka družstva FBC Došwich Milevsko A na 2 minuty za blokování hokejky.
20:44
A vzápětí domácí navyšují svůj náskok. Jak se dělá správná forehandová klička nyní předvedl Volf, který překonal brankáře hostí.
20:43
Branku družstva FBC Došwich Milevsko A vstřelil Jan Volf, asistoval Pavel Procházka (4:1).
20:03
Velký přehled o hře nyní předvedl hrající trenér Hrůza. Krásnou přihrávkou mezi nohama prostrčil přihrávku na volného Černého, který se ze samostatného úniku nemýlil.
20:02
Branku družstva FBC Došwich Milevsko A vstřelil Adam Černý, asistoval Jaromír Hrůza (3:1).
19:30
Na hřišti je snad úplně jiný tým, než který byl v první třetině. Došwich je mnohem aktivnější a nedává soupeři čas na oddych.
15:14
Krásná akce v podání domácího celku znamená změnu stavu na začátku druhého dějství. Míček si vyměnili všichni tři útočníky a Staněk zakončil do odkryté kasy.
15:13
Branku družstva FBC Došwich Milevsko A vstřelil David Staněk, asistoval Pavel Procházka (2:1).
15:00
15:00
14:59
Domácí jsou lepším týmem, jsou to jedině individuální chyby, které jim brání ve střelení dalších branek.
14:53
Krásná akce na závěr třetiny. Plocha vyvezl míček po lajně a přihrál na naběhlého Dvořáka. Ten zkušeně provedl kličku na forehand, avšak nedokázal zakončit do odkryté branky.
12:47
Krásný zákrok Kahouna, který svou maskou vykryl střelu hostí.
11:33
Únik Stráňky končí na clonícím hráči.
09:53
Dvořák má dnes smůlu. Již podruhé promáchl před prázdnou kasou.
08:18
Další střela Černého, která bohužel netrefila svůj cíl. "Sixty-nine" je dnes při chuti.
06:39
Staněk je zřejmě nevyspalý, má problém zpracovat míček a své chyby hasí fauly.
06:09
Branku družstva T.J. Sokol Lišov vstřelil Jindřich Kolář, asistoval Daniel Bouchal (1:1).
04:36
Pěkná akce, kterou zakončil J. Hrůza. Bohužel, jeho dělovka skončila pouze na těle hostujícího gólmana.
03:01
Černý se prosazuje krásnou střelou do šibenice a otevírá skóre dnešního zápasu. Domácí se zdají být aktivnějším týmem.
03:00
Branku družstva FBC Došwich Milevsko A vstřelil Adam Černý, asistoval Václav Dvořák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Draxler a Jan Koutník.
00:00
00:00
Line-up hostů T.J. Sokol Lišov:
00:00
Line-up domácích FBC Došwich Milevsko A:
00:00
Dobrý den dámy a pánové, vítám Vás u online přenosu florbalového utkání Regionální ligy Jihočeského kraje. Do prvního utkání dnešního turnaje nastupuje domácí Došwich Milevsko proti hostujícímu Sokolu Lišov.