4:1
3:2
- : -

FBC Česká Lípa white - SK BIVOJ LITVÍNOV 7:3
4. Mikeš Motejzík, 7. Ladislav Pekárek, 8. Mikeš Motejzík, 9. Jiří Moravík, 13. Martin Tejnor, 14. Mikeš Motejzík, 22. Mikeš Motejzík - 8. Filip Zemčík, 15. Josef Leština, 17. Jan Vokáč; rozhodčí: Lukáš Mucha - Jiří Moravec; vyloučení: 1 + Ladislav Pekárek 5:2; využití: 1:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Milan Švajcr ? - Lukáš Vostárek ?; po třetinách: 4:1, 3:2;
24:00
21:50
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Mikeš Motejzík bez asistence (7:3).
21:12
Vyloučen hráč Filip Zemčík družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
19:10
Vyloučen hráč Ladislav Pekárek družstva FBC Česká Lípa white na 5 minut za nesportovní chování.
16:26
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Vokáč, asistoval Filip Zemčík (6:3).
14:15
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Josef Leština, asistoval Jáchym Chalupný (6:2).
13:46
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Mikeš Motejzík, asistoval Martin Tejnor (6:1).
12:22
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Martin Tejnor, asistoval Lukáš Kocourek (5:1).
12:00
12:00
09:52
Vyloučen hráč Ladislav Pekárek družstva FBC Česká Lípa white na 2 minuty za sekání.
08:27
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Jiří Moravík, asistoval Lukáš Šindelář (4:1).
07:59
07:41
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Filip Zemčík, asistoval Matěj Hruštinec (2:1).
06:53
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Ladislav Pekárek, asistoval Ondřej Hudík (2:0).
06:18
Vyloučen hráč Lukáš Balín družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
03:12
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Mucha a Jiří Moravec.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Lukáš Vostárek; hráči v poli: Josef Leština, Filip Zemčík, Erik Kocur, Michal Hájek, Jakub Larson
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa white: brankář: Milan Švajcr; hráči v poli: Jiří Moravík, Ladislav Pekárek, Mikeš Motejzík, Ondřej Hudík, Lukáš Kocourek