2:0
2:2
- : -

DDM Stod - Pohodový 100D - FBC Medvědi Severu Česká Lípa 6:3
8. Jan Čermák, 8. David Turner, 21. Ondřej Peca, 22. Jan Mašek, 36. Ondřej Peca, 36. Petr Kudrnovský - 7. David Marhan, 35. Štěpán Motejzík, 36. Štěpán Motejzík; rozhodčí: Karel Švec - Jan Rubáš; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Josef Capoušek 18 - ; po třetinách: 2:1, 2:0, 2:2;
35:59
Branku družstva DDM Stod - Pohodový 100D vstřelil Petr Kudrnovský, asistoval David Turner (6:3).
35:51
Branku družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa vstřelil Štěpán Motejzík, asistoval David Derka (5:3).
35:23
Branku družstva DDM Stod - Pohodový 100D vstřelil Ondřej Peca, asistoval Jan Mašek (5:2).
34:59
Branku družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa vstřelil Štěpán Motejzík, asistoval David Marhan (4:2).
33:03
Vyloučen hráč Ondřej Peca družstva DDM Stod - Pohodový 100D na 2 minuty za blokování hokejky.
32:00
Timeout FBC Medvědi Severu Česká Lípa
24:00
24:00
21:23
Branku družstva DDM Stod - Pohodový 100D vstřelil Jan Mašek, asistoval Petr Kudrnovský (4:1).
20:18
Branku družstva DDM Stod - Pohodový 100D vstřelil Ondřej Peca, asistoval Jaroslav Boháč (3:1).
12:00
12:00
11:09
Vyloučen hráč Jiří Stožický družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
07:32
Branku družstva DDM Stod - Pohodový 100D vstřelil David Turner, asistoval Jaroslav Boháč (2:1).
07:08
Branku družstva DDM Stod - Pohodový 100D vstřelil Jan Čermák bez asistence (1:1).
06:34
Branku družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa vstřelil David Marhan bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Švec a Jan Rubáš.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Medvědi Severu Česká Lípa:
00:00
Line-up domácích DDM Stod - Pohodový 100D: brankář: Josef Capoušek; hráči v poli: Oldřich Pikhart, Petr Kudrnovský, David Turner, Jan Čermák, Jan Mašek