2:2
2:0
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - ACEMA Sparta Praha UNYP 5:3
19. Martin Gattnar, 21. Ondřej Sidunov, 35. Rostislav Gattnar, 47. Vojtěch Šimík, 57. Rostislav Gattnar - 14. Lukáš Dubský, 22. Martin Dolejš, 30. Michael Řehák; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Petr Maláč 19 - Ondřej Pelech 20; po třetinách: 1:1, 2:2, 2:0;
60:00
Střely v 3.třetině: Vítkovice 9, Sparta 6 Střely celkem: Vítkovice 25, Sparta 22
60:00
Nejlepší hráč domácích 30 Petr Maláč, Nejlepší hráč hostů 74 Adam Kocián
60:00
Vyjádření trenéra domácích Václava Gurkovského: Souhlas s trenérem hostí, od nás poctivý a soustředěný výkon, korunovaný 3 body. Díky soupeři za vyrovnaný zápas a našim fanouškům za podporu.., a něco na závěr... Za celý realizační tým juniorů A se omlouváme všem aktérům, rodičům a našim fanouškům za toto nedůstojné prostředí, dnes jsme mohli hrát jinde .
60:00
Vyjádření trenéra hostů Jaroslava Berky: Dnes vyrovnané utkání, ve kterém mohli zvítězit oba týmy. Bohužel jsme udělali víc chyb a zápas prohráli. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
59:10
Po zaváhání Kuchynky byl Gattnar v dobré příležitosti, bohužel míček mu sklouznul po čepeli a znemožnil mu zakončit
58:24
Kociánovu střelu s přehledem vytěsnil Maláč
57:57
Sparta opět v 6
57:12
Hanzlík našel Tomana a ten před prázdnou branou nebyl schopen zakončit po tvrdém souboji s obráncem
56:43
Sparta zkouší hru v 6
56:27
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
56:27
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Rostislav Gattnar, asistoval Ondřej Sidunov (5:3).
48:46
Nebýt Maláče tak máme srovnáno, Spartané ho ted zasypali pěti střelami v řadě ale ani jedna nešla za jeho záda
46:40
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vojtěch Šimík, asistoval Ondřej Sidunov (4:3).
46:40
I druhá přesilovka Vítkovic je využita, když Sidunov ze shora našel na straně Šimíka a ten nádherně zamířil do vynklu a dostává Vítkovice do vedení
45:42
Vyloučen hráč Kryštof Sedláček družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za bránění ve hře.
45:42
Vítkovice si zahrají druhou přesilovku po neukázni spartanů
44:51
Zápas se nám přiostřuje. V ohrožení byl dokonce i časoměřický stolek
44:16
Akrobatický zákrok Pelecha po pokusu Tomana, který dobře mířil.
43:16
Kaletovo zaváhání Kos nepotrestal
42:02
Palčinský i s trochou štěstí našel Krčmáře ale ten trefuje blok Sparty.
38:30
Výbornou práci ted odvádí Popala s Šimíkem, Spartu nenechávájí rozehrát a tak Sparta jen bezmocně si tuka u vlastní brány
36:34
Dolejšův pokus Maláče nepřekvapil a pomocí své masky míček vyráží
35:00
Dnešnímu utkání přihlíží 56 diváků
34:34
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Rostislav Gattnar, asistoval Martin Gattnar (3:3).
34:34
První přesilovku dnešního utkání Vítkovice využívají po bratrské spolupráci Gattnarů
32:44
Vyloučen hráč Daniel Šterbák družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost.
32:44
V početní vyhodě budou vítkovice po vyloučení Šterbáka
31:20
Hra je ted na horů dolů s velikým počtem střel ale skore se nemění
29:50
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Michael Řehák, asistoval Lukáš Dubský (2:3).
29:50
Veliká smůla Palčinského, který uklouzl. Dubský mu sebral míček našel Řeháka a ten se do prazdné nemýlil
27:20
M.Gattnar prošel přes obranu ale Pelecha nepřekonal
25:40
Bestův pokus z půlky obrana sparty zablokovala
24:07
Palčinský našel Vandrola a ten ze strany vystřelil, jenže Pelech si bližší tyč pohlídal.
22:39
Pelech nádherně vyslal dopředu Fišera, ten šel sám na Maláče, ale na něho nevyztál
21:50
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Martin Dolejš, asistoval Lukáš Dubský (2:2).
21:50
Kuběna zaváhal na středu, Dubský mu sebral míček a našel Dolejše a ten srovnává
20:51
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Sidunov bez asistence (2:1).
18:18
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Gattnar, asistoval Rostislav Gattnar (1:1).
18:18
Opět se nám úkázalo jak je tohle bratrské dobré, nádherně vykombinovali obranu Sparty a Martin se před brankou už nemýlil
17:09
Sparta se pokouší o konstruktivní rozehrávku, ale Vítky ji výborně čtou a nikam je nepouští
14:24
Bratři Gattnarové to udělali velmi dobře, dostali se do slušné pozice a mladší z nich zakončil ale Pelecha nepřekonal
13:31
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Dubský, asistoval Lukáš Kašpar (0:1).