0:4
1:2
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:7
4. Jan Besta, 8. Martin Gattnar, 20. Vojtěch Šimík, 52. Martin Gattnar - 3. Petr Majer, 28. Jiří Koklar, 31. Jakub Dufek, 32. Radim Slunečko, 35. Lukáš Kafka, 42. Jiří Koklar, 48. Tomáš Josefovič; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Patrik Plevák 20 - Karel Pergler 20; po třetinách: 3:1, 0:4, 1:2;
60:00
Střely ve třetí třetině: domácí 8 - hosté 7. Střely celkem: domácí 24 - hosté 27.
60:00
Nejlepší hráč domácích s číslem 96 Jan Besta. Nejlepší hráč hostů s číslem 18 Jiří Koklar.
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Václava Gurkovského (část 1): Nevím jak mám pojmout to hodnocení, spousta připomínek a postřehů. Škoda, že nám chybělo 5 útočníků z prvních dvou lajn, zápas by určitě vypadal jinak. Kluci bojovali statečně, za to jsem rád a prohru bereme se ctí a vztyčenou hlavou, vzhledem k výše vypsanému bereme ale výsledek zápasu jako irelevantní.
60:00
Komentář trenéra hostů, pana Ondřej Neumana: "Nevyšel nám vstup do utkání, byť jsme na to hodně upozorňovali. Jakmile jsme se domácím vyrovnali v nasazení, tak jsme převzali otěže utkání herně i výsledkově. Dobře jsme reagovali v prostoru a ve druhé třetině vytvářeli účelný pressink, který utkání zlomil. Velice dobré tempo - vrchol sezony se blíží - díky všem aktérům za kvalitní zápas."
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Václava Gurkovského (část 2): Vítkovice vždycky hrály a budou hrát kombinační hru, bohužel na parketách nám to moc nejde. V Praze frčí asi nový herní styl (nahodíme na bránu a uvidíme, odblokujem do rohu, tam seřežem a taky uvidíme) k nám to tady ještě nedošlo, my se ale měnit nebudeme, děkujeme fanouškům za aktivní podporu.
57:00
Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
51:54
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Gattnar, asistoval Štěpán Kaleta (4:7).
51:54
Kaleta našel volného Gattnara, který umísťuje po zemi do rohu branky.
47:49
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tomáš Josefovič, asistoval David Horký (3:7).
47:49
Zásluhou Josefoviče přidává Chodov další gól.
44:56
Domácí nevyužili přesilovou hru. Hosté jsou v plném počtu.
42:56
Vyloučen hráč Lukáš Kafka družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
42:56
Domácí mají další přesilovou hru.
41:53
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jiří Koklar, asistoval Aleš Weigner (3:6).
39:31
Vyloučen hráč Matěj Netrefa družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za držení.
39:31
Ještě tu máme přesilovou hru pro domácí.
39:00
Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
34:54
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Lukáš Kafka, asistoval Radim Slunečko (3:5).
34:54
Chodov zvyšuje z rozehrávky.
33:32
Domácí měli hodně velké šance, ale bohužel je neproměnili.
31:51
Vyloučen hráč Jiří Koklar družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování hokejky.
31:01
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Radim Slunečko, asistoval Vojtěch Bečka (3:4).
31:01
Chodov jde už podruhé do vedení.
30:39
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jakub Dufek, asistoval Petr Majer (3:3).
30:39
Dufek vyrovnává .
27:51
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jiří Koklar, asistoval Petr Majer (3:2).
27:51
Hosté snižují.
27:18
Domácí golman vychytal šanci hostů.
25:51
Vyloučen hráč Martin Gattnar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
23:44
22:49
Domácí kombinují na půlce hostů, občas vystřelí ale gól z toho zatím nepadl.
21:44
Vyloučen hráč Jiří Koklar družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
19:21
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vojtěch Šimík, asistoval Jan Toman (3:1).
19:21
Domácí jdou do vedení zásluhou Šimíka.
19:00
Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
16:53
Plevák vychytal v samostatném úniku Josefoviče.
16:13
Šimík z rohu hledal Hanzlíka před brankou Hanzlíka, který trefuje golmana hostů.
15:29
Hraje se nahoru dolu,
13:10
Domácí se úspěšně ubránili.
11:10
Vyloučen hráč Štěpán Kaleta družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
11:10
Přesilovka pro hosty,
09:02
Majer na Dufeka, který přestřeluje bránu.
07:58
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Gattnar, asistoval Adam Palčinský (2:1).
07:58
Vítkovice jdou do vedení z rozehrávky.
05:26
Nyní je hra přerušena, popadaly mantinely.
03:49
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Besta, asistoval Tomáš Hanzlík (1:1).
03:49
Hanzlík na Bestu, který se trefuje přesně.
02:14
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer bez asistence (0:1).
02:14
Majer otevírá skóre dnešního zápasu.
00:46
Gattnar našel volného Palčinského, který mijí bránu Perglera.
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Karel Pergler; hráči v poli: Jonáš Kulhavý, David Horký, Tomáš Josefovič, Jakub Dufek, Petr Majer
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Patrik Plevák; hráči v poli: Jan Besta, Jiří Toman, Tomáš Hanzlík, Jan Toman, Vojtěch Šimík