1:4
2:3
- : -

Florbal Chomutov Domeček - FBC Česká Lípa blue 3:7
10. Ondřej Kirchner, 17. Ondřej Kirchner, 23. Ondřej Kirchner - 4. Lubomír Jelínek, 6. Lubomír Jelínek, 11. Vojtěch Buček, 12. Lubomír Jelínek, 14. Martin Petraschek, 15. Kateřina Hanzlíková, 22. Štěpánka Haklová; rozhodčí: Tomáš Chleborád - Daniel Kalanin; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Klára Bocianová ? - Tobias Hartman ?; po třetinách: 1:4, 2:3;
24:00
22:54
Branku družstva Florbal Chomutov Domeček vstřelil Ondřej Kirchner, asistoval Klára Armstarková (3:7).
21:16
Branku družstva FBC Česká Lípa blue vstřelil Štěpánka Haklová, asistoval Antonie Šujanová (2:7).
19:28
Vyloučen hráč Martin Petraschek družstva FBC Česká Lípa blue na 2 minuty za bránění ve hře.
16:20
14:25
Branku družstva FBC Česká Lípa blue vstřelil Kateřina Hanzlíková bez asistence (1:6).
13:39
Branku družstva FBC Česká Lípa blue vstřelil Martin Petraschek, asistoval David Sedláček (1:5).
12:00
12:00
11:13
Branku družstva FBC Česká Lípa blue vstřelil Lubomír Jelínek bez asistence (1:4).
10:58
Branku družstva FBC Česká Lípa blue vstřelil Vojtěch Buček bez asistence (1:3).
09:54
Branku družstva Florbal Chomutov Domeček vstřelil Ondřej Kirchner, asistoval Klára Bocianová (1:2).
05:55
Branku družstva FBC Česká Lípa blue vstřelil Lubomír Jelínek, asistoval Kateřina Hanzlíková (0:2).
03:49
Branku družstva FBC Česká Lípa blue vstřelil Lubomír Jelínek, asistoval Vojtěch Buček (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Chleborád a Daniel Kalanin.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa blue: brankář: Tobias Hartman; hráči v poli: David Sedláček, Štěpánka Haklová, Lubomír Jelínek, Jindřich Jásek, Kateřina Hanzlíková