3:2
4:2
- : -

Spartak Pelhřimov B - ASK Bystřice n.P. 10:4
1. Jiří Žák, 8. Luděk Charouzek, 10. Luděk Charouzek, 16. Michal Šulc, 21. Jiří Žák, 29. Jiří Žák, 31. Luděk Charouzek, 33. Jiří Žák, 38. Jiří Žák, 43. Martin Kos - 18. Jaroslav Dufek, 25. Rudolf Mazánek, 41. Jaroslav Dufek, 44. Lukáš Musil; rozhodčí: Petr Stejskal - Štěpán Vyskočil; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Martin Domanský ? - Matěj Sláma ?; po třetinách: 3:0, 3:2, 4:2;
45:00
44:11
skvělá kombinace Kosa a Charouzka, Kos nakonec prohazuje od mantinelu na Charouzka na střed, ten ale trefil pouze golmana
43:29
hosté se opět trefili z přečíslení
43:28
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Lukáš Musil, asistoval Tomáš Trentin (10:4).
43:04
Kučerovi to dneska nestřílí, z dobré pozice před bránou opět netrefuje
42:01
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Martin Kos, asistoval Luděk Charouzek (10:3).
41:07
Kučera opět přestřeluje prázdnou bránu
40:42
hostující hráč vystřelil těsně nad nohu Domanského a trefil
40:41
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Jaroslav Dufek bez asistence (9:3).
39:34
Charouzek nahrál na Žáka, ten střílel na odkrytou bránu, jeho střelu zbokovali hostující hráči
37:32
Knězů nahrál na Kučeru před prázdnou bránu, ten ale netrefil
37:02
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Jiří Žák, asistoval Luděk Charouzek (9:2).
32:48
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Jiří Žák, asistoval Martin Kos (8:2).
32:43
Čech trefuje břevno
32:30
Kos zpracoval skákavou přihrávku, nahrál na Žáka, tomu míček sjel
30:44
Knězů zpoza brány nahrál na Charouzka před ní, ten se přesně trefil k bližší tyčce
30:43
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Luděk Charouzek, asistoval Jan Knězů (7:2).
30:33
Vyloučen hráč Rudolf Mazánek družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
29:32
Smejkal zkoušel přihrát zpoza brány hostů na hráče před ní, přihrávku zachytil golman
28:34
28:28
Žák trefuje tyčku
28:04
Charouzek příklepem od mantinelu, bránu ale přestřelil
26:42
Domanský rukou vyrazil prudkou střelu hostů, míček ale skákal v malém brankovišti, Koten ho ale trefil a zabránil skoro jistému gólu
24:39
hostující hráč zachytil přihrávku Zrzavého, s míčkem prošel až před brankáře a přes veškerou snahu Domanského míček skončil v bráně
24:38
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Rudolf Mazánek bez asistence (5:2).
23:51
Charouzek zastavuje přečíslení hostů
22:41
Zrzavý se snažil procpat míček na Knězů, ten se k němu nakonec dostal a obešel s ním hráče, pak trefil pouze brankáře
20:12
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Jiří Žák, asistoval Lukáš Zrzavý (5:1).
18:54
domácí mají rozehrávku po faulu hostujícího hráče na Kosa, ten se rozčiluje ještě při hře
17:23
hostující hráč se trefil na bližší tyč z úhlu z velkého brankoviště
17:22
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Jaroslav Dufek, asistoval Tomáš Trentin (4:1).
15:47
domácí šli v přečíslení 3 na 2, Šulc nakonec sám vystřelil a trefil se přesně
15:46
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Michal Šulc bez asistence (4:0).
15:12
Kučera z trestné lavice diriguje svůj tým
15:00
15:00
13:43
Vyloučen hráč Jiří Kučera družstva Spartak Pelhřimov B na 2 minuty za špatné střídání.
12:56
Knězů přihrával na Zrzavého přes celou šířku hřiště, přihrávka prošla, Zrzavý ale míček přeběhl
11:56
hosté v přečíslení 3 na 2, hostující hráč netrefil prázdnou bránu
11:20
na střídačce domácích to začíná trochu jiskřit
10:50
domácí se snažili dorazit skákavý míček před bránou, míček nakonec skončil za mantinelem
09:25
Knězů na středu nahrál na Charouzka, který míček trefil stejně jako při předchozím gólu
09:24
08:52
Domanský přes sluníčko nic neviděl, střela hostů šla naštěstí mimo bránu
07:35
Kos v přečíslení příhrál na Charouzka, který míček uklidil pod přesouvajícím se brankářem do brány
07:34
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Luděk Charouzek, asistoval Martin Kos (2:0).
07:20
Vyloučen hráč Lukáš Zrzavý družstva Spartak Pelhřimov B na 2 minuty za sekání.