9:3
7:0
- : -

FBC ČPP OSTRAVA - FK Slovan J.Hradec 16:3
22. Daniel Chatrný, 28. Daniel Chatrný, 32. Martin Kašík, 32. Daniel Chatrný, 33. Daniel Chatrný, 34. Jakub Češek, 35. Daniel Chatrný, 37. Daniel Chatrný, 37. Daniel Chatrný, 45. Nikodem Gawronski, 47. Nikodem Gawronski, 49. Vít Hovorka, 49. Nikodem Gawronski, 53. Šimon Soukup, 55. Daniel Chatrný, 58. Nikodem Gawronski - 22. Jan Šimic, 28. Jaromír Žák, 40. Jaromír Žák; rozhodčí: Martin Müller - Michal Nehera; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Vít Lukáč 7 - Jakub Rytíř 25; po třetinách: 0:0, 9:3, 7:0;
60:00
Střely ve 3. třetině: 18 - 2
60:00
Střely celkem: 41 - 10
60:00
Komentář trenéra domácích pana Jozefa Gregy: Povinné tři body, hra bohužel nebyla dle představ. Zase jsme zjistili, kde nás tlačí bota. Děkujeme soupeři, divákům.
60:00
Komentář trenéra hostí pana Jiřího Prokýška: Suprová první třetina, kdy jsme dokázali domácí vynulovat. Od druhé třetiny postupně výkon upadl díky chybám. Děkujeme soupeři.
60:00
59:00
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:04
Hradec se dostal do přečíslení, které však nevyužil.
57:00
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Nikodem Gawronski, asistoval Petr Vítovec (16:3).
56:32
Přesilovka zatím ne moc produktivní.
55:06
Vyloučen hráč David Vettermann družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
54:57
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Šimon Soukup (15:3).
54:25
Fanfrla netrefuje prázdnou bránu.
52:57
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Šimon Soukup, asistoval Nikodem Gawronski (14:3).
52:12
Zápas není vůbec zajímavý, Ostrava pořád jen na míčku.
49:33
Krásná střela Nováka končí bohužel mimo bránu.
48:45
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Nikodem Gawronski, asistoval Martin Kašík (13:3).
48:30
Vlastní branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Vít Hovorka (12:3).
46:25
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Nikodem Gawronski z trestného střílení (11:3).
46:25
Gawronski předvedl, jak šikovní jsou florbalisti v Polsku. Rytíř neměl moc šancí.
45:14
I přes nepříznivý výsledek se hosté pořád snaží něco vymyslet a nepustit Ostravu ke střele.
44:05
42:45
Hradec se musí pořád bránit, ani je to nemůže bavit.
41:33
Gawronski natáhl a vypálil pořádnou bombu, Rytíř tak tak vyráží.
39:01
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jaromír Žák, asistoval Filip Šimek (9:3).
39:00
Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:40
Již se hraje pět na pět.
36:56
36:56
Chatrný se už ve druhé třetině dostává na 8+1.
36:40
Vyloučen hráč Filip Šubert družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za nesportovní chování.
36:40
Vyloučen hráč David Vettermann družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nesportovní chování.
36:36
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Petr Vítovec (8:2).
36:22
Hradec už nyní nemá moc šancí ani na brejky.
34:22
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Ondřej Murín (7:2).
34:22
Pátý gól Chatrného mění skóre na 7:2
33:01
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Jakub Češek, asistoval Vít Dočkal (6:2).
33:01
A další gól, nyní pěkná střela Češka.
32:16
31:39
Dva rychlé góly domácích snad Ostravu povzbudí.
31:38
31:34
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Martin Kašík, asistoval Daniel Chatrný (3:2).
29:36
Ostrava drží Hradec uzavřený na jejich polovině, ale střely všechny do bloku. Hradec těží hlavně z brejků.
27:51
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jaromír Žák, asistoval Tobiáš Jan Všechovský (2:2).
27:51
Samostatný únik jednoho z hráčů Hradce končí gólem.
27:00
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Martin Kašík (2:1).
26:22
Zajímavá akce domácích končí zblokovanou střelou.
24:55
Chatrný z první netrefuje míček, protiútok Hradce.
23:12
Takové nemastné neslané, žádná akce, nic.
21:31
21:31
Rychlá odpověď ostravských kluků.
21:29
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jan Šimic, asistoval Filip Šimek (0:1).
20:53
Lukáč teď perfektně podržel svůj tým a vychytal střelu Jindry.
17:04
Ostrava má dnes velmi neúčinné střely, buď má vše Rytíř nebo to letí do bloku.
15:20
Na míčku jsou většinu času domácí, avšak na skóre to vidět nejde.
13:47
Dočkalova bomba letí přímo do bloku protihráče.
12:21
Hra se přelévá ze strany na stranu.
10:12
Rytíř nyní vychytal 3 po sobě jdoucí střely.
08:35
Šimic ohrozil domácí bránu, Lukáč vyráží nohou.
06:49
Ostrava obléhá polovinu hostí.
05:10
Šubert F. to zkusil tahem, ale Rytíř zatím střely dobře kryje.
03:49
Ostrava si sice neustále přihrává, ale střela žádná.
02:29
Vítovec rozeznívá horní tyč Rytířovy brány.
01:01
Domácí kombinují na útočné polovině.
00:01
Úvodní buly pro domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Müller a Michal Nehera.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Slovan J.Hradec: brankář: Jakub Rytíř; hráči v poli: Vít Hovorka, Vojtěch Prokop, Martin Novák, Jan Pech, Jakub Jindra
00:00
Line-up domácích FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Vít Lukáč; hráči v poli: Filip Šubert, Martin Kašík, Šimon Soukup, Daniel Chatrný, Petr Vítovec