4:2
7:0
- : -

FORZA Tatran - Florbalová akademie MB 14:4
3. Roman Petržela, 6. Martin Kostiha, 7. Martin Weiss, 13. Roman Petržela, 14. Martin Weiss, 21. Martin Weiss, 21. Milan Fridrich, 25. Juraj Šádek, 27. Marek Deutsch, 28. Milan Fridrich, 33. Juraj Šádek, 34. Milan Fridrich, 36. Milan Fridrich, 36. Tomáš Kafka - 8. Viktor Hostinský, 9. Lukáš Studený, 20. Jan Volf, 21. Branislav Rak; rozhodčí: Josef Heřmánek - Petr Kopta; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 9; zásahy brankářů: Tomáš Kafka 25 - Marian Bobko 26; po třetinách: 3:2, 4:2, 7:0;
36:00
35:56
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Tomáš Kafka, asistoval Martin Kostiha (14:4).
35:30
Boleslav v 6
35:15
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Milan Fridrich, asistoval Marek Deutsch (13:4).
35:15
Máme tu další hattrick
35:07
Golman na poslední chvíli chytil střelu do odkryté poloviny
33:37
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Milan Fridrich, asistoval Martin Weiss (12:4).
33:37
Tatran rozebral obranu a zakončuje do prázdné brány
33:21
Vyloučen hráč Aleš Tůma družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:12
Konec není daleko, hra se začína "hrotit"
32:13
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Juraj Šádek, asistoval Vladimír Fuchs (11:4).
32:13
Tatran by za tento kolotoč mohl vybírat 50 kč
27:54
27:25
Matějská pout´ v podání Tatranu začíná
26:02
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Marek Deutsch, asistoval Martin Kostiha (9:4).
26:02
A je tam další
24:27
24:27
Lepší vstup do třetiny pro Tatran
24:01
Co se to děje? rozhodčí o přestávku ani nezapnuli mobil, to jsme dnes ještě neviděli
20:42
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Milan Fridrich bez asistence (7:4).
20:26
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Branislav Rak, asistoval Viktor Hostinský (6:4).
20:17
Martin Weiss nebo-li sniper si dnes přidává svůj druhý hattrick
20:16
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Martin Weiss, asistoval Milan Fridrich (6:3).
19:08
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Jan Volf, asistoval Michal Vlk (5:3).
19:08
Boleslav se po dlouhém tlaku Tatranu dostáva do útočného pásma a stahuje brankový rozdíl
16:26
Tatran je většinu času na míčku a čeká na chybu hostů
15:10
Trestné střílení družstva FORZA Tatran neproměnil Marek Deutsch.
15:10
Velmi jednoduchý nájezd v podání Marka Deutshe, bohužel zasáhl golmana a skóre se nemění
13:53
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Martin Weiss, asistoval Petr Živný (5:2).
13:53
Nejprve krásně zazvonila tyčka, potom rychlé zakončení ve prospěch Tatranu
12:56
Teprve první minuta druhé třetiny a už tu mame další gól Tatranu
12:53
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Roman Petržela, asistoval Petr Živný (4:2).
12:01
Rozhodčí o přestavu opět rozjíždí herní mánii, davají si mezi sebou přátelské utkání, Zase v Clash Royale
12:00
12:00
08:14
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Lukáš Studený bez asistence (3:2).
08:14
A začiná drama, hosté vstřelili druhý gól po 25 vteřinách
07:49
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Viktor Hostinský, asistoval Aleš Tůma (3:1).
07:49
Rychlý ťukec v podáni Mladé Boleslavi
06:32
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Martin Weiss, asistoval Marek Dvořák (3:0).
05:47
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Martin Kostiha bez asistence (2:0).
05:47
Sólo akci zakončil bránící hráč kopnutím do vlastni branky
02:28
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Roman Petržela, asistoval Milan Fridrich (1:0).
02:28
Nahození z vlastní poloviny tečoval dobře postavený hráč před brankou
00:11
Kafíčko předčasně skáče rybičku
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Heřmánek a Petr Kopta.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB:
00:00
Line-up domácích FORZA Tatran: brankář: Tomáš Kafka; hráči v poli: Marek Dvořák, Jiří Jandáček, Juraj Šádek, Petr Ďarmek, Roman Petržela