3:0
2:2
- : -

FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - FB Hurrican Karlovy Vary 8:3
5. David Weigner, 5. František Vrňata, 8. Michal Záboj, 18. Petr Šimon, 23. František Vrňata, 29. David Vondra, 37. David Vondra, 40. František Vrňata - 3. Adam Zahraj, 34. Adam Zahraj, 45. Adam Zahraj; rozhodčí: Josef Libecajt - Jiří Jelínek; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Ondřej Hnátek 21 - Tomáš Heimerle 21; po třetinách: 3:1, 3:0, 2:2;
45:00
Komentář trenéra hostí: "Velmi nízká produktivita ve střelbě a prohrané osobní souboje rozhodly zápas.
45:00
Komentář trenéra domácích: Děkujeme soupeři, rozhodčím, divákům za utkání.
45:00
44:59
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Adam Zahraj, asistoval Filip Nevšímal (8:3).
39:08
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
39:08
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil František Vrňata, asistoval Tomáš Kuzma (8:2).
36:22
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil David Vondra, asistoval David Weigner (7:2).
33:09
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Adam Zahraj bez asistence (6:2).
31:58
Vyloučen hráč Jan Mašát družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
28:53
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil David Vondra, asistoval Michal Záboj (6:1).
27:20
Vyloučen hráč Jan Mašát družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:53
19:47
Vyloučen hráč Filip Bezpalec družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za hra rukou.
17:49
Vyloučen hráč Daniel Neckář družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře.
17:22
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Petr Šimon, asistoval Štěpán Vácha (4:1).
15:00
15:00
07:17
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michal Záboj, asistoval Viktor Chaloupka (3:1).
04:11
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil František Vrňata, asistoval Štěpán Vácha (2:1).
04:04
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil David Weigner, asistoval Petr Šimon (1:1).
02:13
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Libecajt a Jiří Jelínek.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Tomáš Heimerle; hráči v poli: David Berka, Daniel Grulich, Vojtěch Bigas, Jan Mašát, Jiří Šťovíček