2:4
- : -
FbC Plzeň

FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - FbC Plzeň 7:9
5. Chi Hieu Nguyen, 15. Sebastian Maxa, 15. František Vrňata, 24. Vojtěch Doleček, 26. Sebastian Maxa, 43. František Vrňata, 52. David Vít - 9. Jakub Tykal, 10. Jiří Winter, 12. Jiří Winter, 35. Jiří Varta, 39. Jiří Varta, 46. Tomáš Holeček, 49. Jakub Tykal, 51. Filip Šíp, 60. Richard Bastl; rozhodčí: Michal Kolář - Jan Knap; vyloučení: 2 + Sebastian Maxa 5:2; využití: 0:1; diváků: 11; zásahy brankářů: Ondřej Hnátek 17 - Matěj Urban 36; po třetinách: 3:3, 2:2, 2:4;
60:00
Komentář trenéra hostí: K dnešnímu zápasu jsme přistoupili o dost lépe než včera. Hlavně v nasazení a v podpoře týmu na střídačce byl markantní rozdíl. Soupeř nedal nic zadarmo a tak jsme velice šťastni, že to takhle dopadlo. A teď Mekdáč :-) Děkujeme soupeři a komunikativním rozhodčím za zápas.
60:00
Počet střel celkem: 43:25
60:00
Komentář trenéra domácích Jana Svobody 1-část: Dnes jsme nehráli špatně, ale rozdíl byl hlavně v produktivitě a řešení situací, hlavně přečíslení a hry kolem branky soupeře. Souhlasím s trenérem hostů, že nasazení soupeře bylo zejména ve třetí třetině na vysoké úrovni.
60:00
Komentář trenéra domácích 2.část : Pořád se učíme a je škoda, že neumíme za stavu, kdy vedeme o dvě branky, odskočit a přidat nějaký gól za těch našich šancí. Pracujeme dále. Děkuji soupeřům, divákům a rozhodčím za utkání.
60:00
59:59
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Richard Bastl bez asistence (7:9).
59:59
Střely domácí: 29 hosté: 16
55:55
Timeout FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
54:47
Vyloučen hráč Jiří Winter družstva FbC Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
51:52
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil David Vít, asistoval Chi Hieu Nguyen (7:8).
50:38
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Filip Šíp, asistoval Richard Bastl (6:8).
48:41
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jakub Tykal, asistoval Richard Bastl (6:7).
45:57
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Tomáš Holeček, asistoval Jiří Winter (6:6).
42:25
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil František Vrňata, asistoval Viktor Melkes (6:5).
40:00
40:00
39:59
střely domácí: 19 hosté:12
38:38
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jiří Varta, asistoval Jakub Tykal (5:5).
34:03
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jiří Varta, asistoval Vojtěch Řeřicha (5:4).
31:31
Vyloučen hráč František Vrňata družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání.
30:44
Vyloučen hráč Tomáš Holeček družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
30:30
Vyloučen hráč Sebastian Maxa družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 5 minut za vysoká hokejka.
25:41
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Sebastian Maxa bez asistence (5:3).
25:18
Vyloučen hráč David Vít družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za bránění ve hře.
23:58
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Vojtěch Doleček, asistoval Sebastian Maxa (4:3).
20:00
20:00
19:59
Střely domácí: 35 hosté: 17
14:34
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil František Vrňata, asistoval Petr Šimon (3:3).
14:14
11:09
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jiří Winter, asistoval Radim Titl (1:3).
09:03
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jiří Winter, asistoval Jaroslav Konopík (1:2).
08:42
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jakub Tykal bez asistence (1:1).
04:13
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Chi Hieu Nguyen, asistoval Sebastian Maxa (1:0).
01:02
Trestné střílení družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice neproměnil Vojtěch Doleček.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Kolář a Jan Knap.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň: brankář: Matěj Urban; hráči v poli: Vojtěch Řeřicha, Jiří Varta, Jaroslav Konopík, Tomáš Holeček, Jiří Winter
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice: brankář: Ondřej Hnátek; hráči v poli: Ondřej Zlesák, Filip Bezpalec, Filip Gabriel, David Vít, Štěpán Vácha