2:1
2:2
- : -

BLACK ANGELS - TJ Jablonné nad Orlicí 6:4
1. Zuzana Kuchařová, 18. Adriana Fricová, 24. Zuzana Kuchařová, 36. Adriana Fricová, 41. Adéla Kuchařová, 44. Denisa Vachulová - 17. Barbora Marková, 25. Eliška Pešavová, 47. Eliška Pešavová, 60. Barbora Marková; rozhodčí: Michal Větrovec - Daniel Fišer; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 11; zásahy brankářů: Natálie Churáčková 23 - Nikola Dlouhá 22; po třetinách: 2:1, 2:1, 2:2;
60:02
Komentář vedoucího domácích p. Pavla Fryče: Vstoupili jsme do zápasu aktivně a hned v úvodu jsme šli do vedení. Celý zápas jsme odehráli v tempu a proti uzavřené obraně soupeřek. I přesto jsme se dostávali do mnoha šancí. Obdobně jako ve včerejším zápase, potřebujeme zlepšit koncovku. Děkujeme soupeřkám, rozhodčím a divákům za zápas, a šťastnou cestu domu.
60:01
Komentář hostujícího trenéra p.Grus: Dnešní zápas nám prohrála naše vlastní nekoncentrovanost a nedisciplovanost. Děkuji domácím za zápas.
60:00
Střely ve třetí třetině: BA - 9, Jablonné - 13.
60:00
59:48
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Barbora Marková, asistoval Eliška Pešavová (6:4).
59:20
Timeout TJ Jablonné nad Orlicí
59:20
Hráčky Jablonné hrají v šesti.
56:40
Frustrovaná Růžičková dohrála zbytečně hostující hráčku.
55:33
Churáčková robinzonádou drží tříbrankový náskok.
55:00
BA hrají tvrdě a nenechají Jablonné tvořit.
53:40
Růžičková už zvedala ruce, ale míček trefil jen tyč a šel ven.
52:20
Vinklerová obětovala své tělo a zachránila další protiútok soupeře.
51:43
Martínková vyslala svojí dělovku, ale vyprášila jen beton Dlouhé.
46:33
Nedůraz v brankovišti trestá Jablonné a snižuje na tři branky.
46:32
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Eliška Pešavová bez asistence (6:3).
45:46
Košťálová přitvrdila muziku a jde si odpočinout.
45:45
Vyloučen hráč Ema Košťálová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za blokování hokejky.
43:44
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Denisa Vachulová, asistoval Anna Vinklerová (6:2).
42:30
Domácí vstoupili do poslední třetiny aktivněji. Na brankářku hostí jde střela za druhou.
41:18
Střela Rektoříkové jen do lapačky brankářky Dlouhé.
40:10
Adéla Kuchařová krásným angličanem zvyšuje na 5:2
40:09
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Adéla Kuchařová, asistoval Denisa Vachulová (5:2).
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: BA 7, Jablonné 8.
40:00
38:50
Šance na obou stranách. Adéla Kuchařová netrefila pěknou nahrávku Vachulové a míček jí uskočil.
37:42
Fanklub domácích se probouzí a podporuje domácí za další brankou.
36:53
Další sportovní gesto od hostů a fair play přiznání. Tak to má být!
35:06
Fricová pověsila pod horní tyčku. Na góly na nájezdy je to 1:1.
35:05
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Adriana Fricová z trestného střílení (4:2).
35:05
Kuchařová se otáčela a při střele byla faulována. Nařízeno bylo trestné střílení.
34:31
Košťálová faulovala, ale hosté odvolali signalizovaný trest. Pěkné gesto Jablonného.
32:31
Oslabení pro svěřenkyně Krátkého za jedna. Hosté opět nedokázaly ani vystřelit na branku.
30:30
Vyloučen hráč Zuzana Kuchařová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
30:08
Standardní obranné duo Svobodová - Kouřilová opět úspěšné. V obraně tedy za 1 s hvězdičkou.
29:11
Chovancová na poslední chvíli bere míček, Fricová pak na druhé straně záhy trefila tyč.
27:07
Hostům narostla křídla, Kyšková vybídla k dobrému zákroku Churáčkovou, která drží domácí.
24:51
Marková připravila náramně branku Pešavové a zase je to o gól.
24:50
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Eliška Pešavová, asistoval Barbora Marková (3:2).
23:31
Kuchařová Zuzana si po odpykání trestu spravila chuť dalším gólem.
23:30
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Zuzana Kuchařová, asistoval Adéla Kuchařová (3:1).
23:09
Jablonné během dvou minut ve výhod nedokázalo ani vystřelit.
22:18
Vinklerová dobře ukrojila cenné vteřinky v oslabení.
21:09
Vyloučen hráč Zuzana Kuchařová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Střely po první třetině: BA 12, Jablonné 4.
20:00
19:42
Adéla Kuchařová ukázala hit ala NHL.
17:49
Zkušené hráčky domácích to vzaly na sebe a kapitánka Fricová dostává domácí opět do vedení!
17:48
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Adriana Fricová, asistoval Magdalena Folková (2:1).
16:51
Zuzana Kuchařová při chuti, v pěkné individuální akci nechala vyniknout brankářku Jablonného.
16:44
Marková si zkušeně potáhla míček a překonala Churáčkovou.
16:43
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Barbora Marková z trestného střílení (1:1).
16:42
Jeden únik hostí končí záchrannou brzdou a uvidíme trestné střílení.
14:11
Jablonné hrozí primárně z brejkových situacích a jejich levá křídla jsou nebezpečná, ale zatím bez velkého výsledku.
11:32
Burianová se ocitla ve velké šanci, skóre se zatím nemění.
10:00
Vachulová sice jedna z nejmladších, ale v obraně hraje jako zkušená matadorka.
06:28
Burianová v dobré šanci jen do bloku, Vinklerová ještě z lepší pozice střílí nad.
04:15
Průnik hostující Gabrisové zastaven domácí obránkyní Vinklerovou.
03:08
Domácí aktivnější na začátku. Kuchařovic děvčata hezkou kombinaci nezakončila.
00:20
Prohrané buly Susan odčinila sesterskou souhrou a první brankou utkání.
00:19
00:01
Domácí Zuzka Kuchařová zápas zahájila prohraným buly.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Větrovec a Daniel Fišer.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Jablonné nad Orlicí: brankář: Nikola Dlouhá; hráči v poli: Eliška Pešavová, Martina Jurenková, Tereza Štěpánová, Barbora Marková, Andrea Tomková
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Natálie Churáčková; hráči v poli: Denisa Vachulová, Anna Vinklerová, Aneta Burianová, Zuzana Kuchařová, Adéla Kuchařová