3:1
5:1
- : -

1. FBK Rožnov p/R B - Fbc Šternberk 10:2
2. Josef Viktořík, 2. Jan Blizňák, 18. Josef Viktořík, 28. Tomáš Martyčák, 30. Jan Blizňák, 31. Petr Krhut, 34. Josef Viktořík, 34. Petr Krhut, 36. Tomáš Martyčák, 38. Dalibor Plesník - 23. Kristián Dufek, 34. Adam Procházka; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vlastimil Camfrla ? - Martin Krejčí ?; po třetinách: 2:0, 3:1, 5:1;
45:00
44:06
Poslední minuta probíhá klidně, domácí se opět drží na míčku.
43:10
I když je přesilovka, hosté se nenechají a hrají poněkud agresivněji.
41:45
Vyloučen hráč Kristián Dufek družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za sekání.
41:35
Kasl tvrdil, že po včerejším výjezdu do Českých Budějovic nemá sílu, teď ale zasprintoval a zachránil domácího golmana.
40:24
Camfrla si připisuje další dva zákroky.
37:09
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Dalibor Plesník, asistoval Pavel Barabáš (10:2).
37:09
10. branku vstřelil prezident klubu a zároveň kapitán rožnovského celku Plesník, na kterou mu přihrál Barabáš, který ukázal perfektní přehled ve hře.
36:28
Teď musel Camfrla zachraňovat rožnovskou obranu a zachránil.
35:29
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Tomáš Martyčák, asistoval Josef Viktořík (9:2).
35:29
Viktořík si připisuje další zásluhu na golu, i nadále Rožnov útočí a střílí na Krejčího.
33:41
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil Adam Procházka, asistoval Jiří Jurák (8:2).
33:41
Hosté se ale také ozvali a připisují si druhou branku v utkání.
33:25
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Petr Krhut, asistoval Josef Viktořík (8:1).
33:25
Standartní situaci využili duo Viktořík-Krhut a opět navýšili.
33:01
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Josef Viktořík bez asistence (7:1).
31:45
Čegan je teď na chvíli mimo hru, když byl faulovaný za brankou hostů.
30:22
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Petr Krhut bez asistence (6:1).
30:22
Sršni navyšují skore o další branku, stále mají málo a hra pokračuje opět tak, že je Rožnov na míčku.
30:00
30:00
29:09
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Jan Blizňák, asistoval Tomáš Čegan (5:1).
27:30
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Tomáš Martyčák, asistoval Petr Krhut (4:1).
27:30
Krhut si potáhl míček skoro přes celé hřiště za bránu hostů, nahrál Martyčákovi a ten zakončil za záda golmana Krejčího.
25:27
Pořadatelský tým chce pochválit výkony Žitníka z obrany a Čegana z útoku, kteří jdou dneska hodně vidět.
24:47
Domácí jsou na míčku, ale ne a ne se vymotat z obrany.
22:32
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil Kristián Dufek, asistoval Jindřich Novák (3:1).
21:46
Kasl je vyloučen za sekání, ovšem verdikt rozhodčích se mu moc nelíbí.
21:42
Vyloučen hráč Miroslav Kasl družstva 1. FBK Rožnov p/R B na 2 minuty za sekání.
20:15
Přesilovka je klidná.
19:14
Vyloučen hráč Jan Večerka družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za sekání.
18:21
Blizňák se dostal až do obrany, kde svým důrazem přerušil hru.
17:44
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Josef Viktořík, asistoval Tomáš Martyčák (3:0).
16:40
Začátek druhé třetiny probíhá v klidnějším tempu, Rožnov je více na míčku a snaží se kombinovat.
15:00
15:00
13:42
Viktořík teď díky svým kličkám podržel míček, a to se v oslabení hodí.
12:41
Vyloučen hráč Tomáš Martyčák družstva 1. FBK Rožnov p/R B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
10:30
Na hostujícího brankáře teď letělo dost střel a následných dorážek, ale skore zůstává neměnné.
06:55
Hostům se nejspíš skore nelíbí, snaží se s tím něco udělat, a tak si Camfrla připsal už pár zákroků.
04:40
Vypadá to, že Čeganovi a Blizňákovi soupeř vyhovuje, v útoku jdou vidět.
03:10
Rožnované jsou více na míčku, hraje se v rychlejším tempu.
01:49
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Jan Blizňák, asistoval Michal Konvičný (2:0).
01:06
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Josef Viktořík, asistoval Petr Krhut (1:0).
01:06
Sršni se nedali a navýšili skore na 1:0.
00:23
Hosté začali z ostra, v prvních vteřinách utkání zazněla branková konstrukce Rožnova.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů Fbc Šternberk:
00:00
Line-up domácích 1. FBK Rožnov p/R B: brankář: Vlastimil Camfrla; hráči v poli: Pavel Barabáš, Tomáš Herman, Dalibor Plesník, Daniel Šichtař, Martin Pavlica