4:0
4:2
- : -

FBC ČPP OSTRAVA - FBC Štíři Č. Budějovice 12:4
9. Daniel Chatrný, 13. Nikodem Gawronski, 17. Šimon Soukup, 19. Pavel Hurta, 25. Daniel Chatrný, 27. Michal Tibitancl, 30. Šimon Soukup, 40. Daniel Chatrný, 49. Šimon Soukup, 49. Pavel Hurta, 51. Michal Šubert, 54. Michal Šubert - 10. Tomáš Brzobohatý, 10. Jan Poncar, 54. Lukáš Tinavský, 60. Lukáš Tinavský; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 5:7; využití: 3:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Ivo Sikora 18 - Kryštof Ernst 32; po třetinách: 4:2, 4:0, 4:2;
60:00
Střely ve 3. třetině: Ostrava 16 - 7
60:00
Komentář k dnešnímu utkání domácího trenéra Josefa Gregy: Utkání za 3 body, odehrané ve vlažném tempu. Z naší strany nic moc. Děkujeme soupeři a divákům.
60:00
Komentář k dnešnímu utkání hostujícího trenéra Jiřího Kratochvíla: Zápas rozhodla naše nedisciplinovanost, kterou soupeř v přesilovkách trestal. Naopak my jsme byli bezzubí při hře 5 na 4.
60:00
59:19
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Tinavský, asistoval Jan Gucko (12:4).
59:18
Vyloučen hráč Dalibor Baláš družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
58:51
Vyloučen hráč Michal Tibitancl družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
57:47
Vítovec ze strany, ale Ernst chytá.
53:46
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Tinavský, asistoval Daniel Chvosta (12:3).
53:36
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Michal Šubert, asistoval Šimon Soukup (12:2).
53:36
Ostrava v tomto zápase využívá svou třetí přesilovku.
53:03
Vyloučen hráč Daniel Chvosta družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost.
52:43
Uhlíř vyslal neskutečnou ránu na Sikoru, ale domácí gólman kryje.
50:58
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Michal Šubert, asistoval Jakub Češek (11:2).
50:58
M. Šubert mohl střílet z první do prázdné brány, ale přihrávku dostal docela za tělo. Míček si ještě zpracoval, objel soupeře a až poté zavěsil.
50:22
Camrda se pěkně vytočil od mantinelu ke střel. K zakončení však bohužel pro hostí nedošlo, neboť míček Camrdovi sjel z čepele.
50:04
Po střele Hurty zvoní tyč.
48:54
Hráči Ostravy naplno využili přesilovou hru Českých Budějovic.
48:33
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Pavel Hurta bez asistence (10:2).
48:30
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
48:30
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Šimon Soukup, asistoval Dalibor Baláš (9:2).
46:54
Vyloučen hráč Daniel Chatrný družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
46:39
Vítovec našel volného Hurtu na středu hřiště. ten se neprosazuje.
44:37
Gawronski si obhodil svého soupeře, objel brankáře a zakončil pouze do tyče.
43:04
Chatrný rovnou ze střídačky dostal pas do jízdy a šel sám proti Ernstovi. Hostující gólman úspěšnější.
42:45
Kašík už je zpátky ve hře.
40:57
Přesilovka 5 na 3, tak uvidíme, jak s tím Budějovice naloží.
40:56
Vyloučen hráč Daniel Chatrný družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za držení.
40:31
Vyloučen hráč Martin Kašík družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: Ostrava 15 - České Budějovice 7
40:00
39:22
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Pavel Hurta (8:2).
39:22
Hurta naservíroval Chatrnému gól na stříbrném podnose.
36:57
Vyloučen hráč Daniel Chvosta družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
36:56
Z odloženého vyloučení nakonec nic nebylo.
36:38
Chatrný už se vrátil do hry a máme tady odložené vyloučení.
35:01
Vyloučen hráč Patrik Holý družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
35:01
Stav hráčů na hrací ploše se nám vyrovnává.
34:26
33:58
Sled skvělých zákroků předvádí Ernst.
31:49
V poslední době to spíše vypadá, že hráči místo florbalových holí mají v rukou sekyrky.
29:19
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Šimon Soukup, asistoval Nikodem Gawronski (7:2).
29:19
3 sekundy po vypršení trestu Přecha se prosazuje z blízkosti branky dorážkou Soukup.
28:04
Dvě střely Chatrného v rozmezí 20 sekund. Obě dvě kryje Ernst.
27:16
Vyloučen hráč David Přech družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost.
26:18
Vlastní branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Michal Tibitancl (6:2).
24:28
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Martin Kašík (5:2).
24:28
Typický výběh Chatrného od mantinelu končí gólovou střelou.
24:10
Tibitancl jen o chlup míjí branku Ostravy.
23:43
Dva zázračné zákroky Sikory drží akcie Ostravy v tomto zápase nad vodou.
22:17
Dočkal střílel z půlky, střela však byla ztečována do zámezí.
21:48
Další důležitý zákrok Sikory.
21:26
Veselý se snažil překvapit Sikoru z úhlu.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: Ostrava 13 - České Budějovice 8
20:00
19:32
Po dlouhé době se ke střele dostali také hosté. Sikora kryje.
18:38
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Pavel Hurta, asistoval Nikodem Gawronski (4:2).
18:38
Hurta si vyjel přes šíři hřiště a zavěšuje pod horní tyčku.
18:15
Vyloučen hráč Lukáš Tinavský družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:25
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Šimon Soukup, asistoval Pavel Hurta (3:2).
16:25
Soukup z "mezikruží" přesně do víka.
15:18
Chatrný střílí od mantinelu, Ernst kryje.
14:45
14:14
F. Šubert se velmi rázně opřel do svého soupeře a tak přichází velmi rázný hvizd rozhodčího.
12:18
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Nikodem Gawronski, asistoval Jakub Češek (2:2).
12:18
Na třetí pokus se prosazuje Gawronski.
09:45
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Poncar, asistoval Patrik Holý (1:2).
09:45
Štíří otáčí zápas zásluhou Poncara.
09:14
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Brzobohatý, asistoval David Přech (1:1).
09:14
Rychlá odpověď ze strany Č. Budějovic. Postaral se o to Brzobohatý.
08:32
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Šimon Soukup (1:0).
08:32
Ze standardní situace se prosazuje Chatrný. Střela sice nebyla bůhví jak přesná, ale měla razanci a propadla Ernstovi mezi nohama.
07:38
Češek ve výborné pozici. Střílí přesně k tyči, ale Ernst natahuje konečky prstů a střelu vyráží.
06:49
Gawronski mimo.
06:15
Uhlíř střílí z půlky. Sikora kryje.
05:00
Dočkal vyslal loženku Gawronskemu, ten ale z nepochopitelných důvodů ještě nehrával před branku jinému spoluhráči. Míček končí v rohu hřiště.
04:23
Zblokovaná střela Hurty. U rozehrávky Ostrava.
02:40
Ernst vyslal do brejku Holého, ten si ale ze zakončením neporadil.
01:59
Dva těžké zákroky pro Sikoru.
01:21
Hurta vyzkoušel pozornost Ernsta. Gólman hostí se nenechal nachytat na švestkách.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Křivánek a Břetislav Staněk.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Kryštof Ernst; hráči v poli: Daniel Chvosta, Jan Poncar, David Camrda, Patrik Holý, Karel Uhlíř
00:00
Line-up domácích FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Ivo Sikora; hráči v poli: Petr Vítovec, Martin Kašík, Pavel Hurta, Šimon Soukup, Daniel Chatrný