4:4
2:0
- : -

Florbal Primátor Náchod - FBŠ Hummel Hattrick Brno 7:6
18. Daniel Kříž, 23. Lukáš Jirásek, 23. Vojtěch Krejčí, 23. Dominik Jansa, 35. David Cejnar, 48. Marek Svoboda, 58. Daniel Kříž - 11. Tomáš Popovský, 17. Šimon Hronek, 32. Matyáš Kůra, 36. Jan David Šamánek, 38. Šimon Hronek, 39. Nikolas Zouhar; rozhodčí: Vladimír Lešák - Filip Ryant; vyloučení: 2:3; využití: 3:1; diváků: 43; zásahy brankářů: Dominik Hanuš 26 - David Nečas 14; po třetinách: 1:2, 4:4, 2:0;
60:00
Střely ve třetí třetině: Náchod 7, Hattrick Brno 8
60:00
Střely celkem: Náchod 21, Hattrick Brno 32
60:00
Komentář trenéra hostů: Hrubě jsme dnes podcenili všechny soupeře, kteří proti nám na hřišti stáli. Nechali jsme se školácky rozhodit, nesoustředili se na svoji hru a neuhráli povinné body. Škoda a velké poučení do další části soutěže.
60:00
Komentář trenéra domácích: Bojovné tvrdé utkání, kde vyhrát mohli oba dva týmy. Rozhodující však bylo, že jsme ve třetí třetině udržely nervy na uzdě a chtěli jsme více vyhrát. Děkuji soupeři a divákům za zápas.
57:03
Kříž využívá přesilovku a Náchod se dostává do vedení!
57:02
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Daniel Kříž, asistoval David Cejnar (7:6).
56:49
Náchod bude mít velkou šanci rozhodnout zápas, má k dispozici 2 minuty přesilové hry
56:48
Vyloučen hráč Lukáš Suk družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
51:11
Rázl vybojoval míček a vyslal dlouhou přesnou nahrávku na Kříže, ten to ještě dával na Poštolku, ale ten trestuhodně netrefil zařízení
49:45
Jirásek střílel z velkého úhlu, ale trefil hned prvního hráče
47:47
Svoboda vymetl šibenici a Náchod srovnává stav utkání
47:46
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Marek Svoboda, asistoval David Cejnar (6:6).
46:59
Hned ze začátku přesilovky měl Poupa velkou šanci, ale bohužel minul branku
46:43
Vyloučen hráč Jiří Hájek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
44:34
Hattrick využil chyby Náchoda v rozehrávce a po dvou rychlých nahrávkách trefil jeden z hostujících útočníků tyč
42:44
Poštolka střílel z úhlu a brankář hostů jen tak tak vyrazil
40:45
Svoboda krásně nahrál na Poupu, Poupa prodloužil na Kříže, ale ten pouze promáchl
38:58
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Nikolas Zouhar, asistoval David Tretina (5:6).
37:52
Po pohledné kombinaci hostů v přesilovce nám na časomíře svítí stav 5:5
37:51
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Šimon Hronek, asistoval Matyáš Kůra (5:5).
36:51
Druhé vyloučení pro Náchod a pro změnu opět Cejnar, uvidíme zda dokáží domácí bránit tak dobře jako při prvním vyloučení
36:50
Vyloučen hráč David Cejnar družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:19
Hosté ale hned odpověděli a Náchod vede pouze o jeden gól
35:18
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan David Šamánek, asistoval Matyáš Kůra (5:4).
34:42
Cejnar vyběhl z trestné lavice a hned zvyšuje skóre na 5:3
34:41
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Cejnar bez asistence (5:3).
34:31
Náchod skvěle ubránil oslabení a už se hraje 5 na 5
32:32
První přesilovku si zahraje také Hattrick
32:31
Vyloučen hráč David Cejnar družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za držení.
31:42
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matyáš Kůra, asistoval Tomáš Popovský (4:3).
31:16
Kubásek skvěle zabránil protiútoku hostů
30:00
Dnešní utkání sleduje fantastických 43 diváků! Děkujeme!!
25:18
Hattrick rozehrával z nebezpečného prostoru, Náchod si s jejich signálem poradil
24:09
Parádní zákrok gólmana Hanuše!
22:38
3 góly během půl minuty! Podobnou gólovou smršť jsme mohli vidět i včera na zápase mužů A
22:37
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Dominik Jansa, asistoval Dominik Zykl (4:2).
22:24
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Vojtěch Krejčí, asistoval Jáchym Cejnar (3:2).
22:10
Náchod využil přesilovku a vyrovnává!
22:09
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Lukáš Jirásek, asistoval Daniel Kříž (2:2).
21:52
Vyloučen hráč Matěj Bednář družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
18:34
Po důrazu Zykla ve velkém brankovišti se Náchod dostal do nebezpečného protiútoku, bohužel ale bez zakončení
17:06
Náchodská první lajna po hezké kombinaci postarala o první branku Náchoda v zápase
17:05
16:59
Obránce Hattricku nahazoval míček před branku a ten se nějakým zázrakem dostal až za záda Hanuše
16:58
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Šimon Hronek, asistoval Adam Hudeček (0:2).
15:58
Krejčí se pokusil obhodit protihráče, ten se ale nedal a sebral mu míček
14:01
Pěkná souhra náchodské první lajny vedla k velké šanci, Kříž ale netrefil zařízení
12:03
Náchod kombinuje na svojí polovině a Hattrick těží spíše z protiútoků
10:04
Hattrick otevírá skóre po rozehrávce z rohu
10:03
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Popovský, asistoval Ondřej Pavlík (0:1).