1:1
7:2
- : -

FBC Draci Říčany bílí - FbC Strakonice 10:3
10. Šimon Vašut, 12. Adam Lubina, 17. Ondřej Kubeš, 31. Vojtěch Honzák, 37. Vítězslav Špok, 37. Jakub Jezbera, 38. Vojtěch Honzák, 40. Kilián Smetánka, 44. Vojtěch Honzák, 45. Kilián Smetánka - 26. Miloslav Blahuta, 31. Miloslav Blahuta, 44. Patrik Wolf; rozhodčí: Filip Oberta - Hynek Mošna; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Matyáš Novotný 11 - Hynek Samec 30; po třetinách: 2:0, 1:1, 7:2;
45:00
44:51
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Kilián Smetánka, asistoval Jakub Jezbera (10:3).
43:51
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil Patrik Wolf bez asistence (9:3).
43:33
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Vojtěch Honzák, asistoval Marek Honzák (9:2).
39:21
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Kilián Smetánka, asistoval Michal Malý (8:2).
37:40
Timeout FbC Strakonice
37:40
36:40
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Jakub Jezbera, asistoval Kilián Smetánka (6:2).
36:19
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Vítězslav Špok, asistoval Ondřej Kubeš (5:2).
31:58
Vyloučen hráč František Preis družstva FbC Strakonice na 2 minuty za sekání.
30:33
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil Miloslav Blahuta bez asistence (4:2).
30:19
30:00
30:00
25:40
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil Miloslav Blahuta, asistoval Petr Lagron (3:1).
19:27
Vyloučen hráč Petr Lagron družstva FbC Strakonice na 2 minuty za vysoká hokejka.
16:52
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Ondřej Kubeš, asistoval Adam Lubina (3:0).
15:00
15:00
11:56
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Adam Lubina, asistoval Jakub Pekárek (2:0).
09:39
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Šimon Vašut, asistoval Marek Honzák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Oberta a Hynek Mošna.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Strakonice: brankář: Hynek Samec; hráči v poli: Patrik Wolf, Matěj Mikeš, Filip Kovárna, Luboš Homolka, Miloslav Blahuta