0:4
1:4
- : -

FbC Strakonice - FBC Došwich Milevsko 1:19
44. Marek Růžička - 2. Matěj Prčík, 5. Lukáš Trojáček, 5. Matěj Prčík, 5. Matěj Prčík, 6. Daniel Dolejš, 7. Jakub Štván, 10. Lukáš Trojáček, 10. Lukáš Trojáček, 11. David Prokop, 11. Jakub Loskot, 13. Daniel Dolejš, 17. Jakub Loskot, 18. Jakub Loskot, 23. Lukáš Trojáček, 24. Jakub Loskot, 35. Lukáš Trojáček, 38. Jiří Lípa, 43. Daniel Dolejš, 45. Daniel Dolejš; rozhodčí: Pavel Stuš - Filip Oberta; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Hynek Samec 17 - Karel Tvrdík 8; po třetinách: 0:11, 0:4, 1:4;
45:00
44:41
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Daniel Dolejš, asistoval Martin Schorník (1:19).
43:29
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil Marek Růžička, asistoval Alexandr Houček (1:18).
42:46
37:46
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Jiří Lípa, asistoval Jakub Štván (0:17).
36:52
Vyloučen hráč Martin Schorník družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání.
34:14
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Lukáš Trojáček, asistoval Jiří Lípa (0:16).
30:00
30:00
23:29
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Jakub Loskot, asistoval Vít Šobek (0:15).
22:45
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Lukáš Trojáček bez asistence (0:14).
17:44
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Jakub Loskot, asistoval Daniel Dolejš (0:13).
17:30
Vyloučen hráč Matěj Mikeš družstva FbC Strakonice na 2 minuty za blokování hokejky.
16:51
15:00
15:00
12:06
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Daniel Dolejš, asistoval Jakub Trojáček (0:11).
10:23
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Jakub Loskot bez asistence (0:10).
10:18
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil David Prokop, asistoval Jakub Loskot (0:9).
09:56
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Lukáš Trojáček, asistoval Jakub Kotrba (0:8).
09:45
06:17
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Jakub Štván, asistoval Lukáš Trojáček (0:6).
05:15
Timeout FbC Strakonice
05:15
04:51
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Matěj Prčík, asistoval David Prokop (0:4).
04:19
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Matěj Prčík, asistoval Jakub Loskot (0:3).
04:15
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Lukáš Trojáček, asistoval Jakub Štván (0:2).
01:48
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Stuš a Filip Oberta.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Došwich Milevsko:
00:00
Line-up domácích FbC Strakonice: brankář: Hynek Samec; hráči v poli: Patrik Wolf, Matěj Mikeš, Filip Kovárna, Miloslav Blahuta, Luboš Homolka