2:1
2:0
- : -

SK BIVOJKY LITVÍNOV - Banes Florbal Soběslav 7:3
4. Lucie Fleišerová, 8. Laura Vytrhlíková, 13. Petra Prosná, 28. Karolína Slavíková, 40. Kristýna Střihavková, 46. Laura Vytrhlíková, 57. Michaela Poštová - 10. Eliška Juhaňáková, 20. Eliška Juhaňáková, 37. Eliška Juhaňáková; rozhodčí: Lukáš Čech - Ondřej Lovacký; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 29; zásahy brankářů: Tereza Soukupová 37 - Pavlína Kozáková 37; po třetinách: 3:2, 2:1, 2:0;
60:00
střely na branku ve třetí třetině: Litvínov 16 Soběslav 13
60:00
komentář trenéra domácích (p. Vadim Všetula): Za stavu 2:0 jsme se rozhodli hrát stiga styl Soběslavi a rázem to byla vyrovnaná bitva, kde se běhalo nahoru a dolu. pak zase nahoru, dolu, nahoru a zase dolu. Jelikož to Soběslav logicky umí lépe, pěkně nám zatopila. Zítra musíme hrát to naše...jo Týn a jejich osobka :-) Díky soupeři
60:00
Komentář trenéra hostujících (p. Tomáš Mendl): zabojovali jsme...nevyužili šance a tím pádem bohužel nevyhráli. Pochvala pro holky za pěkný výkon. Gratuluji soupeři k vítězství a přeji hodně štěstí do playoff.
60:00
56:18
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Michaela Poštová, asistoval Markéta Bártová (7:3).
56:18
nedáš ? dostaneš ! tak tohle se teď přesně stalo , domácí po brejku zvyšují svůj náskok
56:11
Dostálová po závaru dobře střílí
52:36
dobře zahraný volný úder Soběslavi, ale domácí střelu zblokovaly
50:46
teď Svobodová trochu zaváhala, tím se málem dostala Juhaňáková ke 4. gólu, ale Klára svou chybu zachránila a míček vypíchla
47:51
Fleišerová dlouhou přihrávkou dopředu, tam si přihrály Černá s Janouchovou, ale bez gólového efektu
45:16
Střelu Poštové Kozáková vyráží
45:08
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková, asistoval Karolína Slavíková (6:3).
40:00
40:00
střely na branku ve druhé třetině : Litvínov 13 Soběslav 15
40:00
39:45
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Kristýna Střihavková, asistoval Laura Vytrhlíková (5:3).
39:31
Slavíková po úniku trefuje boční síť
38:40
Vyloučen hráč Michaela Poštová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
36:30
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Eliška Juhaňáková bez asistence (4:3).
36:30
Juhaňáková vystihla zpoza branky volný míček a zasunuje mezi tyčku a Soukupovou do skulinky. Završuje tím hattrick
30:52
teď jsme kvůli technickým problémům s technikou jeli asi 5 minut na ruční stopky
27:57
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Karolína Slavíková, asistoval Monika Netušilová (4:2).
24:35
Vyloučen hráč Markéta Svobodová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
19:59
Soběslav hrála minutu z přesilovky na své polovině až v čase 19:53 Dostálová střílela nad a pak se sirénou skorují.
15:50
Hrnečková našla Křivánkouvou před brankou,ale ta nezpracovala těžkou přihrávku přesně
15:05
Janouchová střílí tahem z třetiny hřiště, ale nepřesně
14:38
Soběslav napadá rozehrávku Litvínova už od jejich branky
12:03
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Petra Prosná, asistoval Michaela Poštová (3:1).
12:03
pěkná souhra Janouchové s Poštovou, která vystřelila na branku, Kozáková vyrazila a Prosná nekompromisně dorazila míček do branky
10:26
Černá zleva neprostřelila po zemi Kozákovou
09:00
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Eliška Juhaňáková, asistoval Andrea Dostálová (2:1).
09:00
Hosté snižují a asi zaslouženě, zatím se celou třetinu snaží bez ohledu na to, že domácí jsou favorit
07:48
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková, asistoval Monika Netušilová (2:0).