1:3
2:3
- : -

Florbal Vsetín - PRAMOS Šitbořice FbC Aligators  3:8
32. Nikol Šobáňová, 48. Tereza Goláňová, 60. Eva Urbášková - 16. Tereza Baranová, 20. Petra Drápalová, 24. Petra Ondráčková, 24. Monika Devetterová, 29. Monika Jahodová, 43. Petra Drápalová, 45. Monika Devetterová, 56. Petra Ondráčková; rozhodčí: Petr Galasovský - Tomáš Humeňanský; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Veronika Ištvánková 24 - Tereza Harčárová 26; po třetinách: 0:2, 1:3, 2:3;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů: S třemi body jsme spokojení i přesto, že zápas neměl takovou úroveň. O to víc jsem rád, že holky udržel koncentraci a dodržují to na čem se domluvíme. Díky všem zúčastněným.
59:59
Komentář trenéra domácích: Nehodí se komentovat. Zasloužená výhra hostů. Děkuji rozhodčím, soupeři a divákům.
59:52
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Eva Urbášková, asistoval Nikol Šobáňová (3:8).
59:05
Vyloučen hráč Marika Marečková družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:59
Vyloučen hráč Kateřina Sedláčková družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za bránění ve hře.
55:17
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Petra Ondráčková, asistoval Anna Hanusová (2:8).
52:25
Fantastický zákrok brankářky domácích
51:52
Vyloučen hráč Marika Marečková družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
50:36
Pěkná vychytávka brankářky domácích
48:28
Vyloučen hráč Nikol Šobáňová družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
47:43
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tereza Goláňová, asistoval Eva Urbášková (2:7).
47:43
Krásná spolupráce skončila gólem
45:25
Hra se přelévá napravo a nalevo
44:25
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Monika Devetterová, asistoval Monika Jahodová (1:7).
42:12
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Petra Drápalová, asistoval Veronika Martincová (1:6).
31:34
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Nikol Šobáňová, asistoval Eva Urbášková (1:5).
31:34
Krásná kombinace Urbáškové a Šobáňové, která končí gólem!!
28:13
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Monika Jahodová, asistoval Klára Jahodová (0:5).
26:02
Brankářka domácích chytla míček do rukou
23:50
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Monika Devetterová, asistoval Pavla Buráňová (0:4).
23:50
Hosté střelili šťastný gól od hlavy spoluhráčky, neúmyslně
23:33
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Petra Ondráčková, asistoval Veronika Králová (0:3).
20:34
Vyloučen hráč Klára Jahodová družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na 2 minuty za vysoká hokejka.
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině - 3:6
19:07
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Petra Drápalová, asistoval Veronika Králová (0:2).
19:07
Ištvánková neměla žádnou šanci, protože neměla dostatečný výhled, a host zvašují na 2:0
17:08
Fantastické dva zákroky Ištvánkové.
15:37
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Tereza Baranová, asistoval Klára Jahodová (0:1).