1:4
1:4
- : -

Florbal Exelsior Havířov - 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:10
30. Tomáš Prus, 44. Tomáš Poruba - 7. Ondřej Jankovský, 8. Ondřej Jankovský, 16. Tomáš Janek, 26. Tomáš Janek, 28. Filip Novotný, 30. Tomáš Janek, 32. Ondřej Jankovský, 33. Viktor Karásek, 42. Ondřej Jankovský, 45. Dan Peterek; rozhodčí: Pavel Janáček - Tomáš Ryba; vyloučení: 5 + Petr Martynek 5 + Štěpán Graf OS:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jakub Starzyk ? - Michael Chalupecký ?; po třetinách: 0:2, 1:4, 1:4;
45:00
Komentář trenéra hostujících pana Václava Komačky: Z našej strany pomalé, nepresné bez energie a ono to aj tak stačilo na "desítku". V ďalších zápasoch nám takýto výkon stačiť nebude.
45:00
Komentář trenéra domácích: Vlastní nedisciplinovanosti jsme se nedostali do zápasu. Gratuluji soupeří k nadstandartnímu výkonu.
45:00
44:04
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Dan Peterek, asistoval Jáchym Kuběna (2:10).
43:21
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Poruba, asistoval Boleslav Moudrý (2:9).
41:58
Vyloučen hráč Nikolas Vizváry družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
41:50
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Jankovský, asistoval Jáchym Kuběna (1:9).
39:04
Vyloučen hráč Tomáš Prus družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost.
37:28
Vyloučen hráč Štěpán Graf družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za nesportovní chování.
37:28
Vyloučen hráč Štěpán Graf družstva Florbal Exelsior Havířov - osobní trest.
33:20
Vyloučen hráč Petr Martynek družstva Florbal Exelsior Havířov na 5 minut za hrubost.
32:28
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Viktor Karásek, asistoval Filip Novotný (1:8).
31:55
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Jankovský, asistoval Dan Peterek (1:7).
30:00
30:00
29:55
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Prus, asistoval Matěj Mlotek (1:6).
29:09
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tomáš Janek, asistoval Michal Hložanka (0:6).
27:28
Vyloučen hráč Vojtěch Škůrek družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost.
27:18
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Filip Novotný, asistoval Jáchym Kuběna (0:5).
26:00
Vyloučen hráč Štěpán Graf družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost.
25:29
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tomáš Janek, asistoval Jáchym Kuběna (0:4).
15:17
15:00
15:00
10:23
Vyloučen hráč Radim Pecháček družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
07:55
06:55
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Jankovský, asistoval Tomáš Janek (0:1).
05:15
Vyloučen hráč Michal Hložanka družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Janáček a Tomáš Ryba.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice:
00:00
Line-up domácích Florbal Exelsior Havířov: brankář: Jakub Starzyk; hráči v poli: Radim Pecháček, Boleslav Moudrý, Matěj Mlotek, Tomáš Haničák, Tomáš Prus