2:0
1:6
- : -

PANTHERS OTROKOVICE - FBŠ Hummel Hattrick Brno 3:8
26. Daniel Popovský, 37. Pavel Malošík, 50. Petr Pšenčík - 8. Nikolas Zouhar, 17. Šimon Hronek, 42. Adam Hudeček, 45. Nikolas Zouhar, 49. Matěj Bednář, 56. Ondřej Pavlík, 57. Šimon Hronek, 60. Adam Hudeček; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Matěj Kubíček 20 - Matěj Abraham 25; po třetinách: 0:2, 2:0, 1:6;
60:00
Komentář hostujícího trenéra, pana Niznera "Naposled jsem byl za svůj povinný komentář pokárán, musel jsem tedy zodpovědně nastudovat co vlastně a v jakém pořadí mohu říct, tak že - tým podal dobrý výkon a podruhé, rozhodlo zřejmě to, že jsme dali víc gólů než soupeř."
60:00
Komentář asistenta domácích, Lukáše Bibra "Na zlepšení ve druhé třetině jsme bohužel nenavázali a soupeř trestal naše chyby. Na jeho góly už se nám nepovedlo odpovědět. Soupeři děkujeme."
60:00
59:32
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hudeček, asistoval Matěj Bednář (3:8).
59:32
3:8
59:14
Dva na jednoho, Malý trestuhodně zahodil.
58:35
Abraham zasáhl maskou.
56:10
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Šimon Hronek, asistoval Matěj Bednář (3:7).
56:10
Bednář nejdřív v šanci selhal, následně ale zvyšuje Hronek.
55:40
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Ondřej Pavlík, asistoval Matyáš Kůra (3:6).
55:40
Teď už to je ale další neubráněná situace šelem..
55:01
Naštěstí pro domácí Umlášek v rozhodující chvíli nezpracoval.
52:14
Malošík nečekal Michálkovu náhru.
51:30
Šelmy měly jít do oslabení, ale nakonec to zůstává 5 na 5.
51:25
Malý chytře přiťuknul k Hrtúsovi, ten to bohužel už nečekal.
49:03
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Petr Pšenčík, asistoval Jan Michálek (3:5).
48:15
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matěj Bednář bez asistence (2:5).
48:15
Frustrace domácích, Kubíček zachránil první střelu, druhá neprošla přes hradbu domácích hráčů, kteří přispěchali na pomoc, ale třetí střela už znamená gól.
47:50
Na závěr přesilovky Chudíček jen podsekl míček.
47:10
Vytažený hráč hostí mohl jít v oslabení do úniku, ale Pšenčík jako poslední hráč to zachránil.
45:49
Vyloučen hráč Jiří Hájek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
45:49
Vyloučení Brna.
44:41
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Nikolas Zouhar, asistoval David Tretina (2:4).
44:41
Hosté navyšují vedení.
41:34
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hudeček, asistoval Šimon Hronek (2:3).
36:22
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Pavel Malošík, asistoval Josef Štourač (2:2).
36:22
V signalizované výhodě Šťourač skvěle našel Malošíka a je vyrovnáno.