0:4
0:5
- : -

Prague Tigers - Kanonýři Kladno modří 0:10
10. Matyáš Bachmaier, 27. Tobiáš Chromý, 27. Matěj Zíka, 30. Tobiáš Chromý, 30. Dominik Prudil, 35. Filip Sochor, 36. Jakub Bohuslávek, 42. Matyáš Bachmaier, 42. Filip Sochor, 45. Dominik Prudil; rozhodčí: René Gabesam - Jakub Kubašovský; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 49; zásahy brankářů: Vojtěch Havrda 19, Ondřej Feix 9 - Jakub Janoušek 5, Libor Domkař 1; po třetinách: 0:1, 0:4, 0:5;
45:01
Komwntář trenéra Kladna (Jan Buk): Zpočátku pomalá hra a špatná koncovka. Od druhé třetiny jsme hru zrychlili, ale měli jsme vstřelit více branek
45:00
Komentář trenéra Prague Tigers - Tomáš Večeřa: Proti kvalitnějšímu soupeři jsme skoro dvě třetiny drželi krok. Poté se projevila zkušenost a přenost na strasně soupeře. Ačkoliv to dle skóre nevypadá, tak pro nás velmi dobrý zápas. Příště vyhrajeme :-)
45:00
44:59
Vyloučen hráč František Blecha družstva Prague Tigers na 2 minuty za bránění ve hře.
44:56
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Dominik Prudil, asistoval Matěj Vencl (0:10).
42:02
Vyloučen hráč Filip Sochor družstva Kanonýři Kladno modří na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
41:41
Vyloučen hráč Adam Gere družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
41:22
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Filip Sochor, asistoval Matyáš Bachmaier (0:9).
41:03
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Matyáš Bachmaier, asistoval Filip Sochor (0:8).
37:38
Vyloučen hráč Jakub Svoboda družstva Kanonýři Kladno modří na 2 minuty za blokování hokejky.
35:48
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Jakub Bohuslávek, asistoval Matěj Zíka (0:7).
35:18
Vyloučen hráč Vojtěch Fritz družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
34:33
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Ondřej Feix družstva Prague Tigers
30:00
30:00
29:33
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Dominik Prudil, asistoval Matěj Zíka (0:5).
29:22
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Tobiáš Chromý, asistoval Matouš Mlejnek (0:4).
26:34
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Matěj Zíka, asistoval Hugo Hübner (0:3).
26:29
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Tobiáš Chromý, asistoval Filip Molhanec (0:2).
23:16
Trestné střílení družstva Prague Tigers neproměnil Jakub Štellner.
23:16
Střídání brankáře. Nový brankář Libor Domkař družstva Kanonýři Kladno modří
15:00
15:00
09:19
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou René Gabesam a Jakub Kubašovský.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno modří: brankář: Jakub Janoušek; hráči v poli: Filip Molhanec, Jakub Svoboda, Jakub Bohuslávek, Matyáš Bachmaier, Filip Sochor