1:1
1:1
- : -

Kanonýři Kladno modří - Florbal Ústí 6:2
5. Jakub Svoboda, 8. Matyáš Bachmaier, 13. Matěj Zíka, 13. Matouš Mlejnek, 29. Matyáš Bachmaier, 41. Filip Molhanec - 27. Jan Dolejší, 44. Jan Samuel Polák; rozhodčí: Jan Hanzal - Vojtěch Kos; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Libor Domkař 12 - Bruno Vagel 16; po třetinách: 4:0, 1:1, 1:1;
45:00
Komentář trenéra domácích: Výborný vstup do zápasu při kterém jsme na hřišti byli jasně lepší a dokázali si vytvořit náskok. Ve 2.třetině jsme se zbytečně zbavovali míčku a soupeř více tvořil hru. Ve 3. třetině jsme se vrátili ke hře míčku a dovedli utkání k výhře.
45:00
Komentář trenéra hostí:Od nás nepovedená první třetina, která určila výsledek zápasu. Jsem rád, že jsme utkání nezabalili a od druhé třetiny zlepšili náš herní projev . Proti fyzicky silnému soupeři to samozřejmě pro našich pět stržů bylo těžké, ale je to cenná zkušenost především do příští sezóny. Děkujeme za zápas.
45:00
43:03
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Samuel Polák, asistoval Jan Sattler (6:2).
40:41
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Filip Molhanec, asistoval Jakub Bohuslávek (6:1).
32:29
Vyloučen hráč Matěj Zíka družstva Kanonýři Kladno modří na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
28:37
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Matyáš Bachmaier bez asistence (5:1).
26:52
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Dolejší, asistoval Filip Šedivý (4:1).
15:00
15:00
12:55
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Matouš Mlejnek, asistoval Lukáš Spurný (4:0).
12:45
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Matěj Zíka, asistoval Jakub Bohuslávek (3:0).
11:53
Vyloučen hráč Vladimír Trčka družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
07:59
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Matyáš Bachmaier, asistoval Jakub Bohuslávek (2:0).
04:59
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Jakub Svoboda, asistoval Jakub Bohuslávek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Hanzal a Vojtěch Kos.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Bruno Vagel; hráči v poli: Jakub Fuchsig, Jan Sattler, Jan Vondruška, Šimon Secký, Vladimír Trčka
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno modří: brankář: Libor Domkař; hráči v poli: Filip Molhanec, Jakub Svoboda, Jakub Bohuslávek, Matyáš Bachmaier, Filip Sochor