0:1
- : -
FbC Plzeň

FbC Plzeň - TJ Lokomotiva Rakovník 2:1
12. Kristýna Svobodová, 17. Štěpánka Hrabačková - 31. Martina Navrkalová; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jiří Kalcovský; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kristýna Votýpková ? - Veronika Třísková ?; po třetinách: 1:0, 1:0, 0:1;
36:00
35:24
Lokomotiva se naposledy svolala a koncentruje síly do útoku. Padne to?
35:23
Timeout TJ Lokomotiva Rakovník
30:09
Rakovník stále žije! Navrkalová precizní šibenicí z prostředku hřiště drží naději pro svůj tým.
30:08
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Martina Navrkalová, asistoval Natálie Procházková (2:1).
27:04
Z lavičky Rakovníka se z úst trenéra ozývá "Bez faulů!" .. následuje faul Rakovníka.
24:01
Vstupujeme do 3. části. Zdramatizuje Rakovník vývoj zápasu, nebo se poddá síle Plzně?
24:00
24:00
20:16
Kvalitní raketa vypálená z hokejky Rakovnické hráčky..minula bránu jen o 4 metry.
18:32
Skořené nestačil jeden trest a rozhodla se pro recidivu. Nastavila své tělo protihráčce, avšak mimo mez pravidel.
18:31
Vyloučen hráč Karla Skořená družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
16:47
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Štěpánka Hrabačková bez asistence (2:0).
14:26
Po domluvě pánů rozohodčích uvádíme komerční přestávku v 6. minutě za účelem výměny stran.
12:00
12:00
11:47
Míček se šťastně dokutálel k střelkyni Svobodové a ta z bezprostřední vzdálenosti zavěsila!
11:46
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Kristýna Svobodová, asistoval Aneta Bernhardtová (1:0).
04:18
Řeznickým zákrokem posílá hráčka Skořená protivníka do početní výhody. Využije Rakovík této možnosti?
04:17
Vyloučen hráč Karla Skořená družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
04:15
První nebezpečná střela z hokejky hráčky Plzně s číslem 15, ale výborný zákrok hostící brankářky.