0:3
1:2
- : -

FBC DDM Kati Kadaň - DDM Dynamo Teplice 1:5
21. Daniel Tattermusch - 7. Šimon Rabel, 8. Ondřej Rejcha, 12. Šimon Rabel, 15. Ondřej Rejcha, 23. Dalibor Urban; rozhodčí: Josef Heřmánek - Petr Kopta; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Jan Leština 10 - Adam Urban 13; po třetinách: 0:3, 1:2;
24:00
22:49
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Dalibor Urban, asistoval Daniel Kocaj (1:5).
20:27
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Daniel Tattermusch, asistoval Martin Šulaj (1:4).
18:21
Vyloučen hráč Matyáš Drobný družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za špatné střídání.
17:04
Vyloučen hráč Martin Šulaj družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
14:49
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Ondřej Rejcha bez asistence (0:4).
12:00
12:00
11:45
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Šimon Rabel, asistoval Dalibor Urban (0:3).
07:07
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Ondřej Rejcha, asistoval Šimon Rabel (0:2).
06:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Heřmánek a Petr Kopta.
00:00
00:00
Line-up hostů DDM Dynamo Teplice:
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Jan Leština; hráči v poli: Martin Šulaj, Vladimír Michal, Daniel Tattermusch, Daniel Beníšek, Petr Mareš